Документ-сканер А4 Canon imageFORMULA P-208II, мобільний (9704B003)

Компактний і стильний мобільний сканер P-208II — це ідеальне рішення для роботи під час подорожі та вдома. АПД на 10 аркушів і високошвидкісне двостороннє сканування забезпечують незмінно високий рівень продуктивності.
Артикул: 9704B003
Виробник: Canon
6 599,00 грн
Наявність: в наявності

Високопродуктивне сканування в дорозі

Мініатюрний P-208II забезпечує вражаючі результати двостороннього сканування зі швидкістю до 16 зобр/хв. Пакетне сканування з інтегрованим АПД на 10 аркушів — це ідеальне рішення для сканування договорів і супровідних документів. Пристрій P-208II не обтяжить у дорозі, тому що він трохи більше звичайної лінійки та важить лише 600 г. Підключення через USB гарантує високу ефективність роботи будь-де — удома чи в дорозі.

Переваги технології plug-and-scan (підключи та скануй) у дорозі

Стильний, компактний і надлегкий P-208II надає виняткові переваги технології plug-and-scan (підключи та скануй). Завдяки вбудованому програмному забезпеченню CaptureOnTouch Lite немає потреби завантажувати додаткові драйвери та програмне забезпечення. Достатньо лише підключити пристрій і почати сканування. Виконання завдань стає ще більш інтуїтивно зрозумілим завдяки функції сканування та покращеному інтерфейсу користувача на основі піктограм. Завдяки широкому вибору підмикних модулів для SugarSync, OneDrive і Dropbox, а також Google Диск™ і SharePoint робота з вашими улюбленими програмними засобами стає неймовірною легкою.

Сканування різноманітних документів

Пристрій P-208II підтримує сканування з цілої низки носіїв: від аркушів формату A4 до документів нестандартного формату, наприклад тиснених карток, що особливо зручно в дорозі. Можливість сканування рахунків за комунальні послуги та перетворення старих фотографій у високоякісні цифрові зображення завдяки спеціальній функції максимально точного відтворення оригіналів дає змогу зберігати документи в цифровому форматі.

Зручна обробка зображень

Низка функцій обробки зображення P-208II, зокрема автоматичне визначення кольору, визначення орієнтації тексту й підвищення чіткості тексту, забезпечують відмінні результати сканування та заощаджують дорогоцінний час. Завдяки функції «Повністю автоматичний режим», яка автоматично застосовує оптимальні параметри для кожного документа, сканування стає зручним та інтуїтивно зрозумілим. Просто завантажте документи та скануйте!

Назва атрибутуЗначення атрибуту
Тип пристроюСканери
ФорматA4
Тип сканералистопротяжний
Тип датчика сканераCMOS
ІнтерфейсиUSB
Роздільна здатність, dpi<= 600
Розміри (Ш x Г x В)312,5 x 56,5 x 40 мм, 312,5 x 89,5 x 40 мм (з відкритим лотком)
Вага, кг0,6
Гарантія12 місяців