Cканер A4 Epson WorkForce DS-970, потоковий (B11B251401)

Створіть більш ефективне середовище для бізнесу за підтримки світового лідера у сфері технологій сканування документів. Коли необхідно якомога швидше надіслати документи в потрібне місце, довіртеся WorkForce DS-970 — найшвидшому сканеру виробництва Epson. Висока продуктивність у поєднанні з тривалим робочим ресурсом і простими у використанні функціями забезпечують легку роботу з документами.
Виробник: Epson
Наявність: Немає в наявності
Артикул: B11B251401
63 979,00 грн

Неперевершена продуктивність

Найшвидший сканер документів формату A4 від Epson пропонує неперевершену у своєму класі продуктивність. Завдяки пристрою автоматичної подачі документів на 100 аркушів, швидкості сканування 85 стор./хв або 170 зобр./хв і безперервному скануванню в режимі автоматичної подачі сканер WorkForce DS-970 легко й ефективно впорається з великими завданнями. Легко переглядайте перелік попередньо визначених завдань за допомогою інтуїтивно зрозумілої панелі та надсилайте документи в потрібне місце кількома натисканнями кнопки. Для поліпшення сумісності із системами керування документами доступні драйвери TWAIN, WIA і ISIS.

Ефективна обробка документів

Керуйте процесом документообігу за допомогою сканера, здатного обробляти широкий спектр носіїв щільністю від 27 г/кв. м до 413 г/кв. м, а також папери довжиною до 6096 мм. У повільному режимі зменшується вплив сили тертя на документи завдяки зниженню швидкості роликів, що полегшує процес сканування крихких або пошкоджених документів, при цьому не збільшуючи розмір файлів. Роликова система активного відокремлення паперу запобігає склеюванню аркушів у багатосторінкових документах, забезпечуючи сканування кожного аркуша. Крім того, функція виявлення склеєних сторінок надає можливість сканувати важкі для обробки носії, як-от конверти або документи з наклеєними папірцями для нотаток.

Головні особливості

  • Швидкісне сканування Пристрій автоматичної подачі документів на 100 аркушів і швидкість сканування 85 стор./хв (170 зобр./хв)
  • Мінімальне втручання оператора Роликова система активного відокремлення запобігає склеюванню сторінок
  • Вбудований захист Ультразвукові датчики й датчики захисту паперу для виявлення помилок обробки
  • Додатковий планшетний модуль На вибір пропонується комплект для переобладнання або переходу на DS-5500 (A4) чи DS-50000 (A3)
  • Додатковий мережевий інтерфейс Забезпечте можливість спільного використання пристрою в департаменті. Створюйте профілі попередньо визначених завдань
Характеристики товару
Назва атрибуту Значення атрибуту
Призначення Для дому та офісу
Тип пристрою Сканери
Тип датчика сканера CIS (контактний)
Роздільна здатність, dpi <= 600
Інтерфейси USB
Розміри (Ш x Г x В) 296 x 169 x 167 мм
Вага, кг 3,6
Лише зареєстровані користувачі можуть написати відгуки