Сканер A4 Epson WorkForce DS-870, потоковий (B11B250401)

Створіть більш ефективне середовище для бізнесу за підтримки світового лідера у сфері технологій сканування документів. Коли потрібно сканувати великі обсяги документів, забезпечуючи при цьому їхню цілісність, на допомогу приходить сканер WorkForce DS-870 — він пропонує неперевершену продуктивність і прості у використанні функції, які полегшують роботу з документами.
Артикул: B11B250401
Виробник: Epson
44 659,00 грн
Наявність: Немає в наявності - очікується

Продуктивність і швидкість

Завдяки пристрою автоматичної подачі документів (ADF) на 100 аркушів, швидкості сканування 65 стор./хв або 130 зобр./хв і безперервному скануванню в режимі автоматичної подачі сканер WorkForce DS-870 легко й ефективно впорається з великими завданнями. Також сканер оснащено високошвидкісним інтерфейсом зв’язку USB 3.0 для швидкої передачі даних за допомогою драйверів TWAIN, WIA і ISIS, що забезпечує розширення сумісності із системами керування документами.

Ефективна обробка документів

Користувачам не варто хвилюватися, якщо потрібно сканувати документи з різними фізичними параметрами. Цей сканер пропонує можливості Epson для обробки широкого спектра носіїв — щільністю від 27 г/кв. м до 413 г/кв. м і довжиною до 6096 мм у режимі сканування довгих документів. У повільному режимі зменшується вплив сили тертя на документи завдяки зниженню швидкості роликів, що полегшує процес сканування крихких або пошкоджених документів, при цьому не збільшуючи розмір файлів. Роликова система активного відокремлення паперу запобігає склеюванню багатосторінкових документів і забезпечує сканування кожного аркуша. Крім того, функція виявлення склеєних сторінок надає можливість сканувати важкі для обробки носії, як-от конверти або документи з наклеєними папірцями для нотаток.

Програмне забезпечення для редагування зображення й керування документами

Програмне забезпечення Epson Scan 2.0 надає можливість легко редагувати зображення за допомогою різноманітних функцій, як-от компенсація нахилу чи автоматичне повертання, а програма Document Capture Pro забезпечує просте у використанні рішення для захоплення та збереження в електронному форматі документів одним натисканням кнопки.

Головні особливості

  • Швидке й ефективне сканування Пристрій автоматичної подачі документів на 100 аркушів і швидкість сканування 65 стор./хв
  • Мінімальне втручання оператора Роликова система активного відокремлення запобігає склеюванню сторінок
  • Додатковий планшетний модуль На вибір пропонується комплект для переобладнання або переходу на DS-5500 (A4) чи DS-50000 (A3)
  • Автоматичний режим сканування Швидка робота з фізичними документами в кількості, яку можна регулювати.
 
Назва атрибуту Значення атрибуту
Тип пристрою Сканери
Призначення Для дому та офісу
Формат A4
Тип сканера документ-сканер
Роздільна здатність, dpi <= 600
Інтерфейси USB
Тип датчика сканера CIS (контактний)
Розміри (Ш x Г x В) 296 x 169 x 167 мм
Вага, кг 3,6