Сканер A4 Epson WorkForce DS-410 (B11B249401)

Сканер WorkForce DS-410 пропонує неперевершену продуктивність за доступною ціною. Це робить його ідеальним для малих підприємств або користувачів у домашньому офісі, які шукають функціональний сканер бізнес-класу, а також для IT-відділів, які бажають інвестувати в надійні та універсальні стаціонарні сканери для здійснення їхньої діяльності.
Артикул: B11B249401
Виробник: Epson
18 355,00 грн
Наявність: Немає в наявності - очікується

Модель DS-410 пропонує цілу низку безцінних функцій для покращення продуктивності, зокрема технологію виявлення подачі двох аркушів і захисту паперу, яка забезпечує захист оригіналів та сканування кожної сторінки. Набір удосконалених світлодіодних датчиків виявляє момент, коли одночасно подається два аркуші, одразу зупиняє роботу пристрою і сигналізує користувачу. У той же час технологія захисту паперу допомагає запобігти помилковій подачі і пошкодженню паперу у автоматичному режимі, коли пристрій виявляє викривлені або зшиті скобками документи.

Для швидкого і простого сканування тут є режим автоматичної подачі – просто вставте аркуші, і сканер почне роботу завдяки пристрою автоматичної подачі документів на 50 аркушів, який дозволяє швидко сканувати великі пакети документів.

Модель DS-410 має міцну конструкцію, яка здатна витримати будь-які навантаження в процесі офісної діяльності, а також компактний корпус, який займає мало місця на столі, завдяки чому пристрій можна розмісити навіть у найменшому офісі. Швидкість сканування пристрою досягає 26 сторінок на хвилину або 52 зображення на хвилину, а також він підтримує щільність паперу від 50 г/м2 до 209 г/м2. Крім того, ручний режим A3 дозволяє, залежно від ситуації, сканувати оригінали більшого формату.

У комплекті зі сканером постачається нове програмне забезпечення Epson Document Capture Pro 2.0, яке є простим і водночас потужним рішенням для сканування, групування і пересилання документів у рамках ведення бізнесу.

Головні особливості

  • Сканер бізнес-класу формату A4 Висока продуктивність за конкурентною ціною
  • Технологія захисту паперу Захист оригіналів і забезпечення сканування кожної сторінки
  • Режим автоматичної подачі Вставте аркуші, і сканер розпочне роботу автоматично
  • Пристрій для автоматичної подачі документів на 50 аркушів Дозволяє легко відсканувати багато сторінок
  • Ручний режим A3 Дозволяє, залежно від ситуації, сканувати оригінали більшого формату.
Назва атрибуту Значення атрибуту
Тип пристрою Сканери
Формат A4
Тип сканера документ-сканер
Тип датчика сканера CIS (контактний)
Інтерфейси USB
Роздільна здатність, dpi <= 600
Розміри (Ш x Г x В) 297х154х152
Вага, кг 2.5
Гарантія 12 місяців