Сканер A3 Epson Expression 12000XL (B11B240401)

Сканер формату A3 для плівки та графіки Високоякісний графічний сканер для формату A3 для чіткого і точного оцифрування зображень планів, рентгенівських знімків, негативів фільмів з високою точністю, яка необхідна користувачу. Expression 12000XL Pro — це сканер формату A3 з високою роздільною здатністю, розроблений для задоволення вимог найвибагливіших графічних мистецьких програмних додатків. Завдяки розширеним функціям обробки зображень Epson Scan, світлодіодному джерелу світла та винятковим функціям обробки зображень SilverFast Ai 8.8 цей сканер забезпечує відмінне відтворення зображень.
Артикул: B11B240401
Виробник: Epson
312 315,00 грн
Наявність: Немає в наявності - очікується

Чітке і точне відтворення зображення

За рахунок першокласної технології сканування Expression 12000XL Pro користувачі можуть досягти надзвичайно високоякісного відтворення зображень, включно до формату A3. Простий у використанні Epson Scan працює як в автоматичному, так і в професійному режимі, що дозволяє користувачам оптимізувати результати сканування.

Оптична щільність Expression 12000XL Prо 3,8 DMax та 48-бітна глибина кольору забезпечують чітке та точне сканування для повного відтворення широкого спектру кольорів, навіть у затінених областях. Крім того, висока роздільна здатність 2400 × 4800 точок на дюйм і надточна технологія Micro Step Drive дозволяють користувачам відтворювати навіть найдрібніші деталі з винятковою чіткістю.

Збільшуйте чіткість та редагуйте відскановані файли

Комплексний пакет програмного забезпечення та технологій обробки зображень гарантує, що Expression 12000XL Pro може виконувати широкий спектр функцій легко й ефективно. Epson Scan постачається з корисними функціями для усунення шуму та зменшення зернистості, щоб згладити зовнішній вигляд зображень. Функції обробки зображень SilverFast Ai 8.8 допомагають наблизитися до ідеального відтворення зображень.

Сканування діапазону носіїв, у тому числі негативів фільмів

Модуль для сканування прозорих носіїв, що входить у комплект, дозволяє користувачам сканувати з прозорих носіїв, таких як позитивні або негативні плівки і слайди, й досягти у роботі результатів професійного рівня.

Головні особливості

  • Сканери для графіки формату А3 Професійні результати сканування формату A3 і форматів, менших за розміром
  • Взірцева якість Роздільна здатність 2400 × 4800 dpi
  • Висока чіткість зображення Технологія Micro Step Drive
  • Потужне програмне забезпечення Silverfast Ai 8.8
  • Модуль для сканування прозорих носіїв в комплекті Модуль для сканування прозорих носіїв для плівки і слайдів
Назва атрибуту Значення атрибуту
Тип пристрою Сканери
Формат A3
Тип сканера планшетний
Роздільна здатність, dpi >= 2400
Розміри (Ш x Г x В) 656x458x158
Вага, кг 14.3
Гарантія 12 місяців