Проєктор Epson EB-W51, 3LCD, WXGA, 4000 lm (V11H977040)

Вражайте глядачів удома та в офісі за допомогою цього високоякісного, довговічного та гнучкого проектора WXGA. Демонструйте контент в офісі та вдома на дуже великому екрані за допомогою цього високоякісного універсального проектора. Завдяки потужній технології 3LCD та яскравості в 4000 люменів проектор забезпечує надзвичайно яскраве та чітке зображення, навіть коли навколо світло. Лампа з тривалим терміном експлуатації як джерело світла робить цей пристрій економічно вигідним. Крім того, проектор легко транспортувати й налаштовувати.
Артикул: V11H977040
Виробник: Epson
32 415,00 грн
Наявність: в наявності

Що більше, то краще

Чи дивитеся ви улюблений фільм або проводите презентацію, цей проектор може створити вражаюче зображення з діагоналлю до 320 дюймів, а також дуже високою якістю завдяки технології 3LCD, яка робить зображення втричі яскравішим, ніж в аналогічних пристроїв на ринку¹. На додачу до яскравих і насичених кольорів коефіцієнт контрастності 16 000:1 забезпечує чіткі тіні та глибокі чорні відтінки. Цей проектор захопить увагу будь-кого — від родини та друзів до колег і клієнтів.

Високоякісні яскраві зображення

Навіть у світлих приміщеннях цей потужний, але доступний за ціною проектор WXGA створює надзвичайно яскраві та насичені зображення з чіткими деталями. Усе це завдяки технології 3LCD, яка видає однаково високу яскравість білого й колірну яскравість у 4000 люменів.

Довговічне рішення

Шукаєте довговічний, простий у використанні й доступний за ціною проектор? Джерело світла в цій моделі — лампа з тривалим терміном експлуатації — дозволить насолоджуватися візуальним контентом протягом 18 років².

Просте налаштування

Цей проектор створено з урахуванням портативності та швидкого налаштування. Спеціальна сумка дозволяє легко перенести проектор з одного приміщення в інше, зображення можна швидко розташувати за допомогою корекції кутових спотворень, а контент можна отримати через HDMI-входи.

Завдяки додатковому адаптеру ELPAP10 і підтримці Wi-Fi ви можете транслювати контент зі смарт-пристроїв через програму iProjection.

Назва атрибутуЗначення атрибуту
Тип пристроюПроектори
Джерело світлаЛампа розжарювання
ЯскравістьВід 4000 до 5000 люмен
ІнтерфейсиUSB, VGA, HDMI
Розміри (Ш x Г x В)302‎ x 237 x 82 мм
Вага, кг2,5