Проєктор Epson EB-695Wi, інтерактивний, HD-ready, 3LCD (V11H740040)

Інноваційне інтерактивне HD-рішення для навчальних закладів із великим розміром екрана до 100 дюймів для вдосконаленого спільного навчання. Завдяки рівню яскравості 3500 люмен і роздільній здатності HD-ready WXGA ультракороткофокусна конструкція EB-695Wi дозволяє переглядати презентації на дуже короткій відстані від екрана з мінімізацією тіней і відблисків. Цей проектор забезпечує максимальний рівень інтерактивності, поєднуючи сенсорне керування і функцію двох стилусів. Завдяки коефіцієнту контрастності 14 000:1 і входу HDMI забезпечується відтворення якісних і чітких зображень.
Артикул: V11H740040
Виробник: Epson
110 005,00 грн
Наявність: в наявності

Надзвичайна яскравість і якість зображення

Технологія 3LCD, розроблена Epson, забезпечує високу якість зображень з однаковою потужністю білого та кольорового світла для створення живих кольорів і яскравих зображень навіть при денному світлі. Ці кольори в три рази яскравіші, ніж в інших провідних проекторів. З розміром дисплея до 100 дюймів і з можливістю масштабування можна одночасно відтворювати контент з двох різних джерел за допомогою розділеного екрана без втрати якості зображень.

Сенсорна функція і функція користування двома перами

За допомогою пальців створюйте анотації безпосередньо на екрані. Інтерактивні стилуси Epson стали ще більш чутливими і простими у використанні. Завдяки наявності двох стилусів викладач і учень або два учні можуть працювати одночасно, використовуючи різні параметри стилусів.

Висока надійність

Проеціюйте зображення протягом довгого часу завдяки надійності й подовженому терміну служби лампи до 10 000 годин в екорежимі.

Інтерактивність і вдосконалений навчальний процес

Програми для проеціювання зображень з декількох комп’ютерів дозволяють викладачам і студентам ділитися контентом одночасно. Завдяки функції модератора викладачі можуть зберігати повний контроль над процесом проеціювання зображень, вибираючи контент для відтворення на екрані. Створіть один великий інтерактивний дисплей за допомогою двох проекторів. Функція розділеного екрана дає можливість вчителям відображати контент одночасно з двох джерел, наприклад, план уроку з ПК і зображення або відео з документ-камери.

Опціональна функція бездротового зв’язку

Легко відтворюйте необхідний контент з безлічі інтелектуальних пристроїв і Google Chromebook, використовуючи програму iProjection.

Головні особливості

  • Високоякісне зображення з діагоналлю до 100 дюймів Роздільна здатність HD-ready WXGA з технологією 3LCD компанії Epson
  • Сенсорна функція і функція користування двома перами Використовуйте пальці для створення анотацій безпосередньо на екрані
  • Висока надійність Підвищена надійність і більш тривалий термін служби лампи
  • Інтерактивність на декілька екранів Створіть один великий інтерактивний дисплей за допомогою двох проекторів
  • Бездротовий зв’язок (пропонується як опція) Дозволяє відображати вміст із різних пристроїв
Назва атрибутуЗначення атрибуту
Тип пристроюПроектори
Проекційне ставленняУльтракороткофокусние (до 0.8)
Джерело світлаЛампа розжарювання
ЯскравістьВід 3000 до 4000 люмен
ІнтерфейсиUSB, Ethernet, Wi-Fi, COM, VGA, HDMI
Розміри (Ш x Г x В)367‎ x 400 x 149 мм
Вага, кг5,8