Принтер A2 Epson SureColor SC-P5000 Violet (C11CF66001A1)

SC-P5000, розроблений для пробного друку, образотворчого мистецтва та фотографій, може бути вибраний з фіолетовим набором чорнил або LLK-набором і може забезпечувати досконалий підбір кольорів до 99 % відтінків Pantone Solid Coated Colours
Артикул: C11CF66001A1
Виробник: Epson
103 317,00 грн
Наявність: в наявності

Точність пробного кольорового друку

При купівлі з фіолетовим набором чорнил HDX для додрукарської підготовки, SC-P5000 може відтворювати упаковочні, маркетингові матеріали та корпоративні кольори з точністю до 99 % Pantone Solid Coated Colour.

Ідеальне відтворення репродукцій творів мистецтва

При наявності набору чорнил HDX з LLK фотографи та митці можуть використовувати SC-P5000, щоб відтворити деталі та кольори їхніх творів, а також точно відтворити 98 % кольорів Pantone Solid Coated.

Надійність, якій можна довіряти

SC-P5000 пропонує нові функції для забезпечення надійної щоденної роботи та мінімізації технічного обслуговування. До них відносяться нові кришки й ущільнення для обмеження проникнення пилу, покращена автоматична перевірка сопел та керована процедура очищення.

Видатна якість друку

SC-P5000 використовує останню технологію чорнил Epson для створення друкованих зображень з високою роздільною здатністю та довговічністю. Розмір крапель 3,5 пл і роздільна здатність 2880 × 1440 точок на дюйм забезпечують чіткі, детальні результати, тоді як чорнила Ultrachrome HDX забезпечують значно кращу світлостійкість.

Просте налаштування та експлуатація

Налаштування й робота з носіями відбувається швидко та легко завдяки внутрішньому датчику калібрування кольору, простому перемиканню носіїв і чітким інструкціям з обробки носія на дисплеї. SC-P5000 чудово вписується в будь-який робочий процес пробного друку та може поставлятися зі SpectroProofer, який може виконувати автоматичну перевірку кольорових пробних відбитків. Принтер підтримується всіма основними постачальниками систем RIP і програмного забезпечення.

Головні особливості

  • Ідеальний принтер для пробного друку Точність кольору до 99 % Pantone Solid Coated
  • Виняткова надійність Надійна щоденна робота та полегшене обслуговування
  • Відмінна якість друку Ультрахромні чорнила HDX пропонують яскраві, довговічні результати
  • Просте налаштування та експлуатація Ціла низка функцій, що забезпечують легке налаштування та роботу з носіями
  • 17-дюймовий принтер з фіолетовими чорнилами Перший і єдиний 17-дюймовий широкоформатний принтер з фіолетовим чорнилом для пробного друку
Назва атрибутуЗначення атрибуту
Тип пристроюПринтери широкоформатні
Технологія друкуструйний
ФорматA2
Кількість кольорівБагатоколірний друк
ІнтерфейсиUSB, Ethernet
Роздільна здатність, dpi>= 2400
Розміри (Ш x Г x В)863х766х406 мм
Вага, кг52
Гарантія12 місяців