Принтер 24" Epson SureColor SC-F501 (C11CJ58301A0)

Сублімаційний принтер початкового рівня Epson SureColor SC-F501 24". Модель SureColor SC-F501 з флуоресцентними жовтим і рожевим чорнилами покликана допомогти компаніям розширити комплекс їх послуг Друковані чохли для телефонів, кружки, килимки для мишей, футболки або подушки – SC-F501 надасть можливість швидко та надійно виготовляти таку продукцію з помірними витратами, що дуже важливо для невеликих компаній, не вимагаючи спеціальних знань для налаштування, експлуатації чи обслуговування. Щоб підвищити конкурентоздатність компаній і надати їм змогу швидше реагувати на потреби клієнтів, цей принтер для сублімаційного друку із самого початку створювався простим у користуванні, продуктивним і ефективним.
Артикул: C11CJ58301A0
Виробник: Epson
133 145,00 грн
Наявність: в наявності

Універсальність застосування

Принтер SC-F501 розроблено для розширення потенціалу компанії та виходу на ринок високоякісного друку на широкому спектрі подарункових і рекламних продуктів.

Висока продуктивність

Перезаправне струменеве рішення Epson (у контейнерах об’ємом 140 мл) дає змогу швидко заправляти чорнила без спеціальних навичок і навіть під час друку. Завдяки цьому компанія може працювати довше без перерв.

Простота використання

Технології Epson прості у використанні та високоінтуїтивні. 4,3-дюймовий сенсорний екран, підключення через Wi-Fi та автоматична заміна носія роблять експлуатацію та обслуговування принтера доступними навіть нефахівцям.

Комплексне рішення для друку Epson

Принтери Epson створені для роботи в ідеальній гармонії. Ми надаємо комплексне рішення, що включає: чорнила, папір, програмне забезпечення Epson... і, звичайно ж, принтер SC-F501.

Головні особливості

  • Можливість заправлення чорнил Контейнери об’ємом 140 мл можуть використовуватися навіть під час друку
  • Пилозахищена конструкція Запобігає помилкам друку через засмічення сопел, а також ліквідує потребу в тривалому очищенні
  • Автоматичний перехід між носіями Легкість вибору між аркушами та рулонами
  • Підключення через Wi-Fi Легкий у використанні, перший принтер Epson для сублімаційного друку
  • Засіб ведення обліку Просте програмне забезпечення, що точно підраховує вартість друку
Назва атрибутуЗначення атрибуту
ПризначенняДля предприятий (широкоформатные)
Тип пристроюПринтери широкоформатні
Технологія друкусублімаційний
Формат24"
Кількість кольорів4
ІнтерфейсиEthernet, USB, Wi-Fi
Роздільна здатність, dpi>= 2400
Розміри (Ш x Г x В)970‎ x 811 x 245 мм
Вага, кг29
Гарантія12 місяців