Принтер A3 Epson EcoTank L11160, 25 cтор./хв (C11CJ04404)

Цей принтер EcoTank для невеликих офісів і бізнес-користувачів дає змогу з легкістю друкувати на папері формату A3+, водночас пропонуючи низьку вартість друку сторінки. Завдяки високій швидкості друку, двом переднім лоткам для паперу A3 на 250 аркушів та задньому лотку подачі паперу A3 на 50 аркушів можна швидко виконати завдання друку у форматі A3+. Друкуйте відповідно до своїх потреб за допомогою мобільного друку, підтримці Ethernet і РК-екрана з діагоналлю 6,1 см.
Виробник: Epson
Наявність: в наявності
Артикул: C11CJ04404
48 559,00 грн

Більша продуктивність за менший час

Цей швидкий та ефективний принтер може надрукувати першу сторінку всього за 5½ секунди, а його швидкість чорного-білого та кольорового друку становить 25 ст/хв.

Багатофункціональний принтер A3+ EcoTank

Принтер L11160 призначений для друку на папері формату до A3+. Завдяки РК-екрану з діагоналлю 6,1 см і апаратним клавішам можна легко керувати великим спектром функцій.

Суцільна економія

Ви заощаджуватимете щоразу, коли друкуєте на принтері EcoTank, адже він забезпечує надзвичайно низьку вартість друку сторінки. На відміну від інших принтерів EcoTank містить великі резервуари для чорнил, які наповнюються недорогими місткостями.

Висока якість друку для бізнесу

Пігментні чорнила забезпечують друк без плям, стійкий до текстових маркерів. Завдяки цим надійним і високоякісним чорнилам ваші друковані матеріали матимуть чіткий текст і насичені кольори. За допомогою одного набору змінних чорнил можна надрукувати до 7 500 чорно-білих сторінок і 6 000 кольорових.

Друк майже з будь-яких пристроїв

Використовуючи принтер EcoTank, можна легко друкувати з мобільних телефонів, планшетів і ноутбуків. За допомогою Wi-Fi та Wi-Fi Direct можна надсилати документи для друку зі смарт-пристроїв, використовуючи застосунок Epson iPrint.

‬Простота та надійність користування

Резервуари для чорнил можна легко заправляти завдяки зручним контейнерам для чорнил зі змінним ущільнювачем і захистом від протікань. Унікальна технологія Heat-Free PrecisionCore Technology пропонує більшу надійність, скорочення часу простою та менший вплив на навколишнє середовище. Оскільки принтеру не потрібно часу на прогрівання, перша сторінка друкується швидко, використовуючи менше енергії. Для нього пропонується гарантія 1 рік або 80 000 сторінок (залежно від того, що настане раніше).

Головні особливості

  • Надзвичайно швидкий друк 25 ст/хв для чорно-білого та кольорового друку
  • Надзвичайно низька собівартість друку Економна система безкартриджного друку
  • Простий у використанні фронтальний резервуар для чорнил Насолоджуйтеся легкою та акуратною заправкою завдяки вдосконаленим контейнерам для чорнил
  • Мобільний друк і підключення Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet і безкоштовні застосунки для мобільного друку
  • Друк для бізнесу Принтер для формату A3+, два передніх лотки для паперу формату A3 на 250 арк., задній лоток подачі паперу на 50 арк.
Характеристики товару
Назва атрибутуЗначення атрибуту
ПризначенняОфис
Тип пристроюПринтери
Технологія друкуструйний
ФорматA3+
Кількість кольорів4
ІнтерфейсиEthernet, USB, Wi-Fi
Розміри (Ш x Г x В)515х500х350
Вага, кг17
Лише зареєстровані користувачі можуть написати відгуки