Папір A2 Epson Fine Art Cotton Textured Bright, 25 арк, , 300 г/м2 (C13S450290)

Відтворюйте витвори мистецтва або надавайте нового вигляду фотографіям разом з цим текстурованим папером, що нагадує традиційний папір для акварелі. Цей безкислотний архівний папір холодного пресування на бавовняній основі відтворює кольори, тони й деталі, зберігаючи їх на довгі роки у найкращому вигляді. Цей папір створено для бездоганної роботи з сімейством принтерів на пігментних чорнилах Epson.
Виробник: Epson
Наявність: Немає в наявності - під замовлення
Артикул: C13S450290
8 008,00 грн

Архівна якість

Цей вишуканий папір на бавовняній основі виробляється славетною паперовою фабрикою з високоякісної сировини, відібраної для створення паперу з відмінними архівними властивостями, і відбитки на ньому даруватимуть вам радість впродовж багатьох років.

Виняткова деталізація

Розкрийте красу своїх фотографій чи витворів мистецтва живими, багатими кольорами і глибокими тінями, використовуючи наші удосконалені чорнила UltraChrome на преміальному текстурованому папері для художнього друку. Створений для підкреслення найвищої якості, наш текстурований папір на бавовняній основі для художнього друку має покриття, що забезпечує відтворення найширшого колірного діапазону, який тільки є можливим з нашими чорнилами, водночас зберігаючи бездоганну деталізацію та плавні переходи тонів, що лише підкреслюються приємною текстурою паперу.

Комплексне рішення

Як отримувати найкращі результати без зайвих зусиль? Необхідно обирати продукти, створені для найвищих результатів при використанні їх у поєднанні. Ви можете бути спокійні, оскільки наші папір, чорнила, принтери, друкувальні головки і програмне забезпечення випробувані для забезпечення оптимальних результатів.

Просте і швидке налаштування

Наш папір передбачено у драйверах для принтерів Epson SureColor SC-P, тож ваш пристрій уже налаштований і готовий до друку.

Поверхня під ваші потреби

З яскраво-білою гладкою поверхнею для друку фотографій чи текстурованою природною білою для друку репродукцій творів мистецтва цей папір готовий для виконання найскладніших завдань

Характеристики товару
Назва атрибутуЗначення атрибуту
Тип носіяПапір
ФорматA2
Оздоблення поверхніматова
Лист/РулонЛист
Щільність, г/м2300
Листів в упаковці25
Лише зареєстровані користувачі можуть написати відгуки