Контейнер з чорнилом Epson EcoTank 115 Pigment Grey (C13T07D54A)

Сумісні основні продукти: EcoTank L8160, L8180. Представляємо 6-колірне чорнило Epson Claria ET Premium. За допомогою нового сірого чорнила можна легко здобути неперевершені чорно-білі фотографії, а пігментне чорне чорнило забезпечує чіткість тексту під час друку двосторонніх документів на звичайному папері. Саме тому цей принтер є прекрасним вибором для будь-яких завдань у вашому домі.
Виробник: Epson
Наявність: в наявності
Артикул: C13T07D54A
755,00 грн

Економний друк

Під час першого налаштування принтера певна кількість чорнил витрачається на заправлення форсунок друкуючих голівок, тому місткість першого набору, що постачається в комплекті, може бути дещо нижча. Друк до 2300 високоякісних фотографій з одним набором контейнерів для чорнил.

Фотографії, якими милуватимуться декілька поколінь

Запевняємо вас, що фотографії, надруковані за допомогою Claria ET Premium, зберігатимуться у фотоальбомі до 300 років.

Оригінальний продукт

Насолоджуйтеся простим і надійним друком завдяки оригінальним чорнилам Epson. Ми інвестуємо в масштабні дослідження, високотехнологічні виробничі потужності та ретельно тестуємо нашу продукцію, щоби забезпечити найкращу якість наших продуктів. Крім того, контейнери для чорнил Epson як ніколи зручно використовувати завдяки дизайну нового покоління. Нові контейнери забезпечують заправлення без протікань і дозволяють вставляти лише правильний колір у відповідний резервуар.

Лише зареєстровані користувачі можуть написати відгуки