Контейнер з чорнилом Epson 105 Black для EcoTank (C13T00Q140)

Сумісні основні продукти: Epson EcoTank L7180, L7180. Насолоджуйтеся друкуванням численних довговічних фотографій з чіткими деталями, глибокими відтінками чорного та насиченими, яскравими кольорами завдяки цій серії з п'яти кольорів з фотографічним чорним. Пляшки високої ємності забезпечують велику кількість чорнила, тому ви можете друкувати безліч фотографій, не турбуючись про витрати, або про те, що чорнил не вистачить. Коли поповнення нарешті необхідно, виконати його легко і просто завдяки модернізованим пляшкам.
Артикул: C13T00Q140
Виробник: Epson
939,00 грн
Наявність: в наявності

Високоякісний друк фотографій

Друкуйте високоякісні фотографії, які можуть зберігатися у фотоальбомі до 300 років за допомогою цієї серії з п'яти кольорів з фотографічним чорним. Чи то ви друкуєте чудові глянцеві фотографій, чи то повсякденні документи, ця серія чорнил надасть вам якісні результати з відповідними принтерами з EcoTank.

Дайте свободу творчості

З цією серією чорнил ви можете друкувати фотографії, не турбуючись про витрати. Першого набору чорнил, що йде разом з принтером з EcoTank, вистачить для друку до 3400 (10 x 15 см) фотографій.

Спеціально створені для прости використання

Пляшки від Epson нового покоління легше використовувати ніж будь-коли раніше. Модернізовані пляшки забезпечують безпроблемну заправку ємності і дозволяють встановлення лише правильного кольору у відповідний бак.

Аутентична продукція

Аутентичні чорнила від Epson забезпечують надійний друк без ускладнень. Ми інвестуємо в екстенсивні дослідження і високотехнологічні виробничі об’єкти та проводимо строге тестування нашої продукції, щоб забезпечити максимальну якість.

Назва атрибутуЗначення атрибуту
Тип картриджачорнильний картридж
Тип чорнилаПігментні
КолірBlack (чорний)
Об `єм140 мл
Ресурс1900 стор