Картридж струменевий Epson Singlepack Light Gray T44J940 UltraChrome PRO 12 700ml (C13T44J940)

Сумісні основні продукти: Epson SureColor SC-P7500, SC-P7500 Spectro, SC-P9500, SC-P9500 Spectro
Виробник: Epson
Наявність: в наявності
Артикул: C13T44J940
11 707,00 грн

Чорнило UltraChrome Pro12 створено на основі знаменитого чорнила Epson K3 і HDR. Він має повністю пігментовану структуру на водній основі та був розроблений для професійного та комерційного друку. Ця формула забезпечує розширену гаму з чудовою точністю передачі кольору і стабільністю зображення на архівному рівні.

Чорнила швидко висихають, що дозволяє отримувати відбитки, стійкі до води та подряпин. У набір чорнила входить Vivid Magenta для більш яскравих синіх та рожевих відтінків, а також Light та Dark Grey для покращення балансу з нейтральними сірими відтінками, зменшеним бронзовим відтінком та мінімальними колірними відтінками/колірними спотвореннями.

У рецептурі Pro використовуються покращені чорнила Matte і Photo Black, які забезпечують покращений Dmax для яскравіших відбитків з розширеним тональним діапазоном як у чорно-білому, так і в кольоровому режимі. Він також оснащений новим жовтим чорнилом, яке забезпечує додаткову довговічність і підвищену стійкість до ультрафіолетового випромінювання. З додаванням фіолетового чорнильного картриджа, цей набір чорнила може забезпечити покриття Pantone на 99%.

Характеристики товару
Назва атрибутуЗначення атрибуту
Тип картриджачорнильний картридж
КолірLight Grey (світло-сірий)
Кількість кольорів1
Тип чорнилаПігментні
Мітки товара
Лише зареєстровані користувачі можуть написати відгуки