Екран проєктора Epson ELPSC21, 80", мобільний, типу X, 16:9 (V12H002S21)

Якщо ви інвестували у проектор, доцільно обрати екран, який буде забезпечувати яскраве і детальне зображення, пропоноване вашим проектором. Екран швидко складається і регулюється та не потребує складних налаштувань. У порівнянні зі стаціонарними телевізорами такі екрани пропонують більшу гнучкість, адже їх можна легко розібрати і сховати.
Артикул: V12H002S21
Виробник: Epson
9 539,00 грн
Наявність: Немає в наявності - під замовлення

Більше ніяких великих чорних ящиків

Відтепер великий чорний екран телевізора більше не буде домінувати над вашим простором. Складаний екран та проектор дозволяють переглядати вміст на великому екрані у потрібний час, а коли екран не використовується, його можна сховати.

Розкрийте потенціал вашого проектора

Не погоджуйтесь на проекцію на голій стіні — з нашими екранами ви зможете насолоджуватися винятковою деталізацією, яскравими кольорами, чіткими тінями і глибокими відтінками чорного, які пропонує ваш проектор.

Складання без проблем

Забудьте про складні інструкції та довге встановлення: наші екрани складаються швидко і просто. Як і наші проектори, екрани Epson створені для того, щоб ви могли починати роботу з мінімальними клопотами. До того ж, їх легко сховати.

Гнучке позиціонування

Наші універсальні екрани можна використовувати практично у будь-яких приміщеннях, а зручне регулювання дозволяє отримувати максимум від вашого проектора.

Мобільний екран, тип XРозмір екрана: 80"Формат: 16: 9Зовнішні розміри: 1831 х 1066 ммЧорне обрамлення: 30 ммРозмір проекції: 1771 х 996 ммКоефіцієнт яскравості екрана: 0,9 (Номінальне значення половинного кута 120°)

Назва атрибутуЗначення атрибуту
Тип пристроюКомплектуючі
Опції до проекторівЕкран