044 393-34-34
050 380-27-45
068 380-27-45

Оплата і доставка

Самовивіз

Ви можете забрати товар самі безпосередньо з нашого офісу. При цьому, якщо Ви оформили замовлення на покупку віддалено, то узгодьте з нами час Вашого приїзду і ми підготуємо замовлений Вами товар до цього часу.

Кур'єром

Наші кур'єри здійснюють доставку в межах Києва. Вартість кур'єрської доставки від 50 до 100 грн, залежно від суми замовлення і відстані від нашого офісу.

По Україні

Доставка по Україні проводитися службою «Нова пошта». Товар відправляється після надходження оплати на наш розрахунковий рахунок. Вартість доставки згідно тарифам перевізника оплачуєте при отриманні товару. Також можлива відправка з післяплатою.

Післяплата  Нової пошти

Післяплата - це оплата після отримання товару або накладений платіж.

Основна перевага післяплати - ви оплачуєте замовлення тільки після отримання та огляду товару. Немає ризиків з приводу того, що продавець не відправить товар після оплати. Основний мінус післяплати - вам потрібно заплатити комісію або відсоток за переказ грошей Новою Поштою продавцю.

Грошовий переказ через Нову Пошту є платною послугою. Тому оформляючи товар післяплатою, будьте готові заплатити комісію в розмірі 2% від суми грошей (або від вартості товару) + 20 грн.

При отриманні товару післяплатою ви повинні сплатити вартість товару, вартість доставки і відсоток за накладений платіж (2% + 20 грн.).