Документ-сканер A4 Ricoh/Fujitsu fi-8170 (PA03810-B051)

Пристрій АПД (автоматичного подання документів) на 100 аркушів та швидкість двостороннього сканування 70 сторінок за хвилину у поєднанні з багатьма незначними перевагами процесу означають, що Fujitsu fi-8170 забезпечує неперевершену продуктивність у реальному світі. Overscan Control та покращене виявлення одночасної подачі кількох аркушів запобігають зупинці через неправильну подачу, зминання або перекос, а також скорочують час після сканування. Завдяки відсутності необхідності підготовки різних типів документів окремими пакетами, швидкого запуску та централізованого віддаленого моніторингу та управління сканером користувачі отримують вигоду від безперебійної роботи, максимального часу безвідмовної роботи та неперевершеного користувальницького досвіду. Fujitsu fi-8170, що володіє революційною оптичною технологією Clear Image Capture та широким спектром нових інноваційних патентів, підтримує цифрову трансформацію з найкращою в галузі точністю та зручністю для користувача, що базується на технології, якій ви можете довіряти.
Бренди: Ricoh , Fujitsu
Наявність: Немає в наявності - під замовлення
Артикул: PA03810-B051
68 250,00 грн

Захоплення чіткого зображення

Clear Image Capture – це проривна інновація в галузі оптичних технологій, що дебютувала у серії Fujitsu fi-8000. Справжній рендеринг зображення та запобігання кольоровому зсуву забезпечують найкращі в галузі показники точності оптичного розпізнавання символів та якість зображення, що перевершує можливості лише стандартних CIS або CCD. А завдяки ефективнішій оптичній технології знижується енергоспоживання при кожному скануванні. Clear Image Capture також дозволяє захоплювати різні типи документів від 20 до 465 г/м², включаючи конверти формату A4, листівки, паспорти або буклети товщиною до 7 мм.

Автоматичне керування поділом

Запатентована Fujitsu система автоматичного поділу документів забезпечує ідеальну подачу, тому організації можуть упевнено сканувати великі обсяги та змішані пакети документів. За рахунок визначення їх ваги та автоматичної адаптації та регулювання крутного моменту виключається неправильна подача та перерви в середині сканування. Це гарантує стабільність подачі для різних форматів документів і позбавляє користувачів необхідності витрачати час на сортування різних типів документів за окремими пакетами. Він також забезпечує ємність АПД на 100 аркушів та більш високі швидкості для більш ефективного сканування робочих груп з високою пропускною здатністю.

Найкращий у галузі захист паперу

Fujitsu fi-8170 захищає документи від пошкоджень за допомогою нової інноваційної технології. Запатентована функція моніторингу зображень виявляє надмірно перекошені документи в режимі реального часу та зупиняє процес сканування, перш ніж вони можуть бути пошкоджені. ISOP зробить те саме, якщо виявить якісь ненормальні звуки подачі. У той час, як виявлення затримки забезпечує подачу документів з очікуваною швидкістю.

Можливість захоплення паспорта

Запатентований механізм подачі забезпечує безпечне прочитування паспортів без конверта, а розпізнавання MRZ забезпечує незмінно точну фіксацію особистих даних.

Удосконалене виявлення подачі кількох аркушів

Непотрібні зупинки у процесі сканування усуваються за рахунок автоматичного розпізнавання та ігнорування карток, наклейок та невеликих певних вкладень. Ця запатентована технологія є еволюцією стандартного виявлення одночасної подачі декількох аркушів, яка зупиняється, коли під час подачі виявляється що-небудь, крім одного аркуша.

Висока швидкість, висока пропускна спроможність

Швидкий час завантаження та двосторонній друк до 70 сторінок за хвилину означають, що Fujitsu fi-8170 забезпечує високоефективний процес сканування для максимальної продуктивності робочої групи. Увімкнення USB 3.2 та гігабітного підключення до локальної мережі також уможливлює швидку передачу файлів.

Контроль за межами сканування

Автоматично налаштовуйте область сканування, щоб запобігти втраті зображення на перекошених документах, позбавляючи необхідності повторно сканувати злегка перекошені документи. Три точно розташовані датчики виявляють краї документа і регулюють область сканування відповідно до розміру документа, навіть якщо він був вставлений під кутом. Користувачі можуть безпечно сканувати документи, знаючи, що кожен раз скануватиметься весь документ і жодна частина зображення не буде втрачена.

Брошюра fi-8170 (анг)
Брошюра, серія 8000 (рос)  

Характеристики товару
Назва атрибутуЗначення атрибуту
Тип пристроюСканери
ПризначенняДля предприятий
ФорматA4
Тип сканерадокумент-сканер, листопротяжний
Тип датчика сканераCIS (контактний)
Роздільна здатність, dpi<= 600
ІнтерфейсиUSB, Ethernet
Розміри (Ш x Г x В)300 x 170 x 163 мм
Вага, кг4,0
Мітки товара
Лише зареєстровані користувачі можуть написати відгуки