Документ-сканер А4 Canon imageFORMULA DR-C225 II (3258B003)

Тонкий сканер DR-C225 II створений спеціально для невеликих робочих просторів. З програмним забезпеченням CaptureOnTouch, що додає йому функціональності, цей пристрій є кращим рішенням для сканування.
Артикул: 3258B003
Виробник: Canon
19 599,00 грн
Наявність: в наявності

Компактна тонка конструкція

Ідеальний вибір для невеликого офісу або відділу: тонкий корпус дозволяє знайти для DR-C225 II місце в будь-якому робочому просторі. Потужне ПО CaptureOnTouch і пряма інтеграція з хмарними мережами роблять цей пристрій ідеальним варіантом для економії місця.

Компактний пристрій для невеликих робочих просторів

Звільніть ще більше місця за допомогою цього ультратонкого сканера. Інноваційний дизайн вертикального проходження листів J-Path забезпечує малу займану площу і просте сканування документів лицьовою стороною вгору.

Ультратонкий, ультрашвидкий

Швидко виконуйте двостороннє сканування зі швидкістю до 50 зобр. / Хв при 300 т. / Д. і кольорове сканування зі швидкістю до 25 стор. / хв. Ультразвукове визначення подвійної подачі також забезпечує надійну обробку паперу для швидкого сканування.

Зручність використання

Програмне забезпечення CaptureOnTouch спрощує процедуру сканування. Управління за допомогою однієї кнопки дозволяє виконувати завдання за лічені секунди, а в повністю автоматичному режимі сканер самостійно вибирає найкращі налаштування.

Брошюра (анг) 

Назва атрибутуЗначення атрибуту
Тип пристроюСканери
ПризначенняДля дому та офісу
ФорматA4
Тип сканерадокумент-сканер, листопротяжний
Роздільна здатність, dpi<= 600
ІнтерфейсиUSB
Тип датчика сканераCMOS
Розміри (Ш x Г x В)300 x 156 x 220 мм, 300 x 235 x 339 (відкритий лоток)
Вага, кг2,8