Документ-камера Epson ELPDC13 (V12H757040)

Документальна камера для навчання Ця інтуїтивна документальна камера оснащена низкою функцій для використання у класних кімнатах, завдяки чому вона є ідеальною для проекторів Epson у навчальному процесі Оживіть уроки за допомогою цієї інтуїтивної документ-камери та демонструйте зображення й об’єкти з роздільною здатністю Full HD на великому екрані для ефективності навчального процесу. За допомогою низки розумних функцій вчителі можуть створювати динамічне середовище для вдосконалення навчального процесу. За допомогою легкої та портативної конструкції її просто переносити з одного класу в інший.
Артикул: V12H757040
Виробник: Epson
28 294,00 грн
Наявність: Немає в наявності - під замовлення

Зображення з роздільною здатністю Full HD

Виводьте зображення і 3D-об'єкти з роздільною здатністю Full HD з відтворенням усіх деталей для всього класу. Завдяки великій зоні зйомки з підтримкою формату A3 можна відобразити дві повні сторінки з розвороту підручника. Плавне потокове відео відтворюється з високою чіткістю і без розмиття при 30 кадрах за секунду. 16-кратне цифрове збільшення і вбудоване світлодіодне джерело світла забезпечить чітке відтворення навіть складних деталей. Ідеально підходить для уроків природознавства, оскільки дрібні об'єкти можуть бути відображені на великому екрані за допомогою додаткового мікроскопа.

Розширена гнучкість

Зображення та відео в режимі реального часу, включаючи ті, що зберігаються на SD-карті, можна виводити на кілька дисплеїв завдяки паралельному відеовиходу. За допомогою функції розділеного екрана вчителі можуть виводити два зображення поряд для кращого висвітлення матеріалу, наприклад, про ріст рослин і тварин. Вчителі можуть залучати учнів у навчальний процес шляхом керування документальною камерою безпосередньо з переданого зображення попереду класу, включаючи запуск і зупинку відеозаписів.

Портативність і легкість

Легка та портативна конструкція, а також зручна сумка, що постачається в комплекті, полегшують перенесення пристрою з одного класу в інший. Замок і захисна ручка Kensington створені для забезпечення надійного зберігання у школах і навчальних закладах, коли камера не знаходиться під наглядом або не використовується.

Головні особливості

  • Чіткі та плавні зображення Камера Full HD 1080p і частота оновлення 30 кадрів за секунду
  • Захопіть кожну деталь 16-кратне цифрове масштабування, автофокусування одним натисканням і функція стоп-кадру
  • Велика площа захоплення зображення формату A3 Ідеальна для проеціювання карт, детальних діаграм і 3D-об’єктів
  • Підсвітіть те, що погано видно Вбудоване світлодіодне джерело світла
  • Забезпечення спокою і впевненості Кенсінгтонський замок і захисна панель для захисту від крадіжки
Назва атрибутуЗначення атрибуту
Тип пристроюКомплектуючі
Опції до проекторівДокумент-камери
ІнтерфейсиUSB, VGA, HDMI
Фізичний дозвіл1920x1080, 1024x768, 1280x800
Розміри (Ш x Г x В)270 x 317 x 447 мм; 367 x 122 x 120 мм (cкладений)
Вага, кг2,5