Випущено Epson SureColor SC-P20500

23 квітня 2024 р.

Epson анонсує новий широкоформатний принтер для професійних фотографій, образотворчого мистецтва, плакатів і вивісок для приміщень.

Epson забезпечує виняткову якість зображення, високу надійність і підвищену продуктивність

SureColor P20500 буде застосовуватися на ринку високоякісних фотографій, образотворчого мистецтва, плакатів і вивісок для приміщень.

Epson випустила послідовника широкоформатного принтера SureColor SC-P20000, спираючись на зростаючу присутність в сегменті високоякісних фото- і художніх принтерів. SureColor SC-P20500 не тільки забезпечує ще більшу продуктивність і якість для фотолабораторій, копіювальних майстереньу, але також пропонує поєднання ефективності та якості зображення для виробників високоякісної художньої фотографії, плакатів і вивісок для приміщень. Новий принтер буде представлено в Drupa, зал 5, стенд D20, у Дюссельдорфі з 28 травня по 7 червня 2024 року.

Новий 64-дюймовий SC-P20500 містить низку вдосконалень, таких як 12-кольоровий набір з помаранчевим, зеленим і фіолетовим, а також перемикаючий режим покриття з покращеним чорним, який забезпечує покращений контраст, кращу тональність і зменшення бронзового кольору на глянцевих носіях.

Незважаючи на додаткові кольори, Epson SC-P20500 пропонує ту саму швидкість друку за 8 проходів (19,2 м2/г), як SC-P20000, швидша обробка даних і 1,6-літровий пакет чорнил, що приблизно вдвічі зменшує кількість замін чорнила порівняно з його попередником. Новий SC-P20500, оснащений тією ж друкувальною головою (Epson PrecisionCore MicroTFP) що й SC-P9500, тож забезпечує високоефективну швидкісну роботу без шкоди для якості зображення.

SC-P20500 пропонує підвищену надійність завдяки переліку функцій, таких як технологія перевірки сопел, яка автоматично виявляє та регулює сопла, щоб запобігти засміченню, і пилозахисні кришки друкуючої головки та носія, що зменшує непотрібні витрати на повторний друк через марну роздруківку. Надзвичайно простий у використанні, завдяки таким функціям, як безшпиндельне завантаження та інтуїтивно зрозуміле керування через 4,3-дюймовий сенсорний екран, SC-P20500 ідеально розроблений для легкого самостійного обслуговування.

Має високий рівень безпеки, з автоматичним шифруванням (формат: AES-2560), SC-P20500 дозволяє легко зберігати дані та керувати ними за допомогою сенсорного екрану принтера та/або Epson WebConfig, пропонуючи при цьому опцію пам’яті SSD до 1 ТБ. Енергоефективний SC-P20500, сумісний із EnergyStar v3.1, на 30% складається з переробленого пластику. 1,6-літрові пакети з чорнилом ще більше покращують екологічність продукту, зменшуючи використання пластику на літр на 90%, порівняно з використанням картриджів.*

SC-P20500 легко встановлюється, конфігурується та підтримується розширеним програмним забезпеченням Epson для клієнтів, що займаються високою продуктивністю, усуваючи необхідність купувати окреме додаткове програмне забезпечення. Epson Edge Print PRO постачається в стандартній комплектації, а Epson Media Installer можна легко завантажити та використовувати для простого налаштування носія. Підтримка Epson Cloud Solution PORT також доступна для моніторингу принтера. Adobe Embedded Print Engine включено в додатковий доступний модуль Adobe PS для покращення відтворення PDF-файлів і забезпечення швидшої обробки RIP.

«Завдяки сильній позиції на ринку високоякісної фотографії та образотворчого мистецтва, — коментує Марк Бемер, менеджер із продукції Pro-photo, Epson Europe, — Epson тепер має хороші можливості для продовження своєї потужної присутності у високоякісному професійному секторі фотографій, образотворчого мистецтва, плакатів і вивісок у приміщенні. Випуск SC-P20500 є значним кроком вперед, спираючись на сильні сторони SC-P20000, і пропонує ринку високорентабельний принтер, який забезпечує виняткову якість, надійність і продуктивність».