БФП A3+ Epson EcoTank L8180, 3 в 1, 6-ти кольоровий, фотоцентр (C11CJ21403)

Друк неймовірних фотографій формату A3+ за допомогою цього бездротового 6-колірного багатофункціонального принтера для творчих фотолюбителів Розкрийте свій творчий потенціал завдяки вражаючим фотографіям і документам формату А3+ за неймовірно низькою собівартістю. Легкий друк, копіювання та сканування за допомогою вражаючого кольорового сенсорного екрана діагоналлю 10,9 см, 5-рівневої обробки носіїв та інноваційної 6-колірної системи чорнил. Принтер не потребує клопіткої заміни картриджів і передбачає гнучкі функції підключення, тому ідеально підходить для сучасної творчої сім'ї.
Артикул: C11CJ21403
Виробник: Epson
28 379,00 грн

6-колірна система чорнил

Чорнила Epson Claria ET Premium забезпечують високоякісні, довговічні фотографії формату A3+, а також неперевершені чорно-білі фотографії завдяки новому сірому чорнилу. Пігментне чорне чорнило ідеально підходить для друку чіткого тексту на простому папері.

Заощаджуйте час і гроші

На цьому економічному принтері можна друкувати до 2 300 високоякісних фотографій із замінними контейнерами з чорнилами. Контейнери та резервуари створені для простоти у використанні, тому їх можна легко й акуратно заправити.

Сучасна гнучкість

Завдяки розширеній можливості підключення через Wi-Fi, Wi-Fi Direct і Ethernet ви можете легко інтегрувати цей принтер з існуючим домашнім обладнанням. Ви також можете роздруковувати фотографії чи документи з портативних карт пам’яті та USB-флеш-накопичувачів за допомогою кольорового сенсорного екрана діагоналлю 10,9 см.

Сумісність із професійними носіями

Принтер L8180 має передні лотки для фотопаперу та паперу формату A4, а також може друкувати безпосередньо на потрібні CD/DVD-диски. У задній лоток для паперу формату А3+ також можна завантажувати спеціальні носії, такі як крафт-папір і картки, а завдяки прямій подачі паперу формату A3+ ви можете друкувати на носіях товщиною до 1,3 мм і довжиною 2 м!

Додаток Epson Smart Panel

Цей застосунок дає змогу керувати принтером із вашого смарт-пристрою. Друкуйте фотографії, копіюйте документи, налаштовуйте принтер і виявляйте його несправності, а також втілюйте свої творчі ідеї в різноманітних художніх шаблонах.

Технологія без нагрівання

Принтер розроблено на основі технології Micro Piezo без нагріву, тому ви можете насолоджуватися стабільним високошвидкісним друком із набагато меншим споживанням електроенергії, заощаджуючи час і гроші. Гарантія на 1 рік або 50 000 сторінок (залежно від того, що настане раніше).

Головні особливості

  • 6-колірне чорнило Epson Claria ET Premium Друкуйте кольорові зображення без полів і вражаючі чорно-білі фотографії формату А3+
  • Надзвичайно економний друк Друк до 2 300 високоякісних фотографій із замінними контейнерами з чорнилами
  • Сучасні можливості підключення Підключення через Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet і Apple AirPrint
  • Для роботи та розваг Лотки для фотопаперу та паперу формату А4, а також два задніх лотки подачі паперу формату A3+ для носіїв більшої товщини
  • Двосторонній друк (тільки формат A4) Друк чіткого тексту на документах формату А3+ і A4 за допомогою пігментного чорного чорнила
Назва атрибутуЗначення атрибуту
ПризначенняДля малых и средних рабочих групп
Тип пристроюБФП
ФорматA3+
Технологія друкуструйний
Кількість кольорів6
ІнтерфейсиEthernet, USB, Wi-Fi
Тип датчика сканераCIS (контактний)
Розміри (Ш x Г x В)523х379х169
Вага, кг11.1
Гарантія12 місяців