БФП А4 Epson M3140, 4 в 1, монохромний друк (C11CG91405)

Принтер EcoTank 4 в 1 з резервуаром для чорнил, який також може передавати факс, дозволить вам суттєво скоротити свої витрати на друк. Він довговічний, швидкий та енергоефективний. Економне рішення: друкуйте до 11 000 сторінок чорною фарбою з комплекту постачання1. Швидко знаходьте й запускайте потрібну функцію безпосередньо на кольоровому сенсорному екрані з діагоналлю 6,1 см. Пристрій автоматичної подачі паперу дозволяє сканувати та копіювати документи, що складаються з декількох аркушів.
Артикул: C11CG91405
Виробник: Epson
15 829,00 грн
Наявність: в наявності

Скорочення витрат на друк

Принтер EcoTank економить ваш час та кошти в порівнянні з лазерними принтерами. Завдяки великому перезаправному резервуару для чорнил і додатковим флаконам з чорнилами, що включені в комплектацію, ви зможете надрукувати тисячі сторінок одразу після купівлі принтера.

Низька вартість заміни

Суттєво заощаджуйте витрати на друк завдяки великому резервуару для чорнил EcoTank та змінним контейнерам.

Надійність

Насолоджуйтеся неперевершеною якістю друку та надійністю принтера EcoTank з гарантією 1 рік або 100 000 сторінок (залежно від того, що настане раніше).

Головні особливості

  • Скорочення витрат на друк Економний принтер із безкартриджним друком і великою кількістю чорнила в комплекті постачання
  • Надійність і довговічність Гарантія 1 рік або 100 000 сторінок (залежно від того, що настане раніше)
  • Економія часу Двосторонній друк, лоток на 250 арк., автоподача паперу, кольорова сенсорна панель діагоналлю 6,1 см
  • Швидкий і високоякісний друк для бізнесу Швидкість друку 20 ст. на хв., відсутня потреба в розігріванні, друкуюча голівка PrecisionCore, факс
Назва атрибутуЗначення атрибуту
Тип пристроюБФП
Технологія друкуструйний
ФорматA4
ПризначенняДля дому та офісу
Кількість кольорів1
ІнтерфейсиUSB
Розміри (Ш x Г x В)375х347х346
Вага, кг7.3
Гарантія36 місяців