БФП А4 Epson EcoTank L6490, 4 в 1, 17 зобр./хв (C11CJ88405)

Цей багатофункціональний принтер формату A4, який спеціально розроблено для домашніх офісів і малого бізнесу, забезпечує надзвичайно низьку собівартість друку та надшвидкісний друк. Завдяки передньому лотку для паперу на 250 аркушів, сенсорному РК-екрану з діагоналлю 6,1 см і пристрою автоматичної подачі паперу на 35 аркушів ви можете друкувати без зайвих перерв.
Артикул: C11CJ88405
Виробник: Epson
26 329,00 грн
Наявність: в наявності

Більша продуктивність за менший час

Піднесіть свій домашній офіс на новий рівень завдяки цьому надшвидкому й ефективному принтеру, який здатен надрукувати першу сторінку всього лише за 7 секунд.

Багатофункціональний принтер A4 EcoTank

Виконуйте друк, копіювання, сканування та відправлення факсів за допомогою принтера L6490 з функцією двостороннього друку, переднім лотком для паперу на 250 аркушів і пристроєм автоматичної подачі паперу на 35 аркушів. Завдяки сенсорному РК-екрану з діагоналлю 6,1 см можна легко керувати великим спектром функцій.

Суцільна економія

Ви заощаджуватимете щоразу, коли друкуєте на принтері EcoTank, адже він забезпечує надзвичайно низьку вартість друку сторінки. На відміну від інших принтерів EcoTank містить великі резервуари для чорнил, які наповнюються недорогими місткостями.

Висока якість друку для бізнесу

Пігментні чорнила серії EcoTank 112 відзначаються стійкістю до змазування, впливу вологи та маркерів. Із включеними в комплектацію чорнилами ви можете надрукувати до 13 300 чорних або 5 200 кольорових сторінок.

Друк майже з будь-яких пристроїв

За допомогою Wi-Fi та Wi-Fi Direct можна надсилати документи для друку зі смарт-пристроїв, використовуючи застосунки Epson iPrint і Smart Panel.

‬Простота та надійність користування

Резервуари для чорнил можна легко заправляти завдяки зручним контейнерам для чорнил зі змінним ущільнювачем і захистом від протікань. Унікальна технологія Heat-Free PrecisionCore Technology пропонує більшу надійність, скорочення часу простою та менший вплив на навколишнє середовище. Оскільки принтер не потребує часу на прогрівання, перша сторінка друкується швидко, використовуючи менше енергії. Гарантія на 1 рік або 100 000 сторінок (залежно від того, що настане раніше).

Головні особливості

  • Надзвичайно швидкий друк До 17 зобр./хв
  • Надзвичайно низька собівартість друку Економна система безкартриджного друку
  • Простий фронтальний резервуар для чорнил Насолоджуйтеся легкою заправкою завдяки вдосконаленим контейнерам для чорнил
  • Мобільний друк і підключення Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet і безкоштовні застосунки для мобільного друку
  • Друк для бізнесу Багатофункціональний принтер A4, передній лоток на 250 арк., пристрій автоподачі паперу на 35 арк.
Назва атрибутуЗначення атрибуту
ПризначенняДля дому та офісу
Тип пристроюБФП
Технологія друкуструйний
ФорматA4
Кількість кольорів4
ІнтерфейсиEthernet, USB, Wi-Fi
Вага, кг7.3
Розміри (Ш x Г x В)375х347х346
Гарантія12 місяців