БФП А3+ Epson EcoTank M51140, 3 в 1, монохромний (C11CH44404)

Цей багатофункціональний монохромний принтер EcoTank для невеликих офісів і бізнес-користувачів дає змогу з легкістю друкувати на папері формату A3+, водночас пропонуючи низьку вартість друку сторінки. Завдяки високій швидкості друку та сканування, двом переднім лоткам для паперу A3 на 250 аркушів, задньому лотку подачі паперу A3 на 50 аркушів і пристрою автоматичної подачі паперу формату A3 на 50 аркушів можна швидко виконати завдання у форматі A3+. Друкуйте відповідно до своїх потреб за допомогою мобільного друку, підтримці Ethernet і сенсорного РК-екрана з діагоналлю 6,8 см.
Виробник: Epson
Наявність: в наявності
Артикул: C11CJ41404
47 969,00 грн

Більша продуктивність за менший час

Скористайтеся перевагами цього швидкого та ефективного принтера, який може надрукувати першу сторінку всього за 5½ секунди, а його швидкість друку становить 25 ст/хв. У поєднанні зі швидким двостороннім друком та високошвидкісним пристроєм автоматичної подачі паперу ви зможете миттєво виконувати свої щоденні завдання.

Багатофункціональний монохромний принтер EcoTank для друку на папері формату A3+

M15140, призначений для виконання завдань у форматі A3, для друку, сканування та копіювання документів формату A3+. Завдяки сенсорному РК-екрану з діагоналлю 6,8 см можна легко керувати великим спектром функцій.

Суцільна економія

Ви заощаджуватимете щоразу, коли друкуєте на принтері EcoTank, адже він забезпечує надзвичайно низьку вартість друку сторінки. На відміну від інших принтерів EcoTank містить великі резервуари для чорнил, які наповнюються недорогими місткостями.

Висока якість друку для бізнесу

Пігментні чорнила забезпечують друк без плям, стійкий до текстових маркерів. Завдяки цим надійним і високоякісним чорнилам ваші друковані матеріали будуть прекрасної якості та матимуть чіткий текст. За допомогою одного набору змінних чорнил можна надрукувати до 7 500 чорно-білих сторінок.

Друк майже з будь-яких пристроїв

Використовуючи принтер EcoTank, можна легко друкувати з мобільних телефонів, планшетів і ноутбуків. За допомогою Wi-Fi та Wi-Fi Direct можна надсилати документи для друку зі смарт-пристроїв, використовуючи застосунок Epson iPrint.

‬Простота та надійність користування

Резервуари для чорнил можна легко заправляти завдяки зручним контейнерам для чорнил зі змінним ущільнювачем і захистом від протікань. Унікальна технологія Heat-Free PrecisionCore Technology пропонує більшу надійність, скорочення часу простою та менший вплив на навколишнє середовище. Оскільки принтеру не потрібно часу на прогрівання, перша сторінка друкується швидко, використовуючи менше енергії.

Надійність

Монохромний принтер EcoTank має гарантію три роки/350 000 сторінок (залежно від того, що настане раніше).

Головні особливості

  • Надзвичайно швидкий друк До 25 ст/хв
  • Надзвичайно низька собівартість друку Економна система безкартриджного друку
  • Мобільний друк і підключення Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet і безкоштовні застосунки для мобільного друку
  • Друк для бізнесу Друк, сканування та копіювання у форматі A3, два передніх лотки A3 на 250 арк., задній лоток подачі паперу на 50 арк.
Характеристики товару
Назва атрибутуЗначення атрибуту
ПризначенняДля дому та офісу
Тип пристроюБФП
Технологія друкуструйний
Кількість кольорів1
ФорматA3+
ІнтерфейсиUSB, Ethernet, Wi-Fi
Розміри (Ш x Г x В)515х500х350
Вага, кг20.2
Гарантія36 місяців
Лише зареєстровані користувачі можуть написати відгуки