БФП А3+ Epson EcoTank L15150, 4 в 1, кольоровий, 25 зобр./хв (C11CH72404)

Цей багатофункціональний принтер EcoTank дає змогу з легкістю друкувати на папері формату A3+, водночас пропонуючи низьку вартість друку сторінки. Завдяки високій швидкості друку та сканування, двом переднім лоткам для паперу на 250 аркушів, задньому лотку подачі паперу на 50 аркушів і пристрою автоматичної подачі паперу формату A3 на 50 аркушів можна швидко виконати завдання у форматі A3+. Друкуйте відповідно до своїх потреб за допомогою мобільного друку, підтримці Ethernet і сенсорного РК-екрана з діагоналлю 10,9 см з апаратними клавішами.
Виробник: Epson
Наявність: в наявності
Артикул: C11CH72404
59 765,00 грн

Більша продуктивність за менший час

Скористайтеся перевагами цього швидкого та ефективного принтера, який може надрукувати першу сторінку всього за 5½ секунди. У поєднанні зі швидким двостороннім друком та високошвидкісним пристроєм автоматичної подачі паперу ви зможете миттєво виконувати свої щоденні завдання.

Багатофункціональний принтер A3 EcoTank

L15150, призначений для виконання завдань в форматі A3 і здатний друкувати, сканувати та копіювати документи формату A3+. Завдяки сенсорному РК-екрану з діагоналлю 10,9 см й апаратним клавішам можна легко керувати великим спектром функцій.

Суцільна економія

Завдяки інноваційному дизайну принтер допоможе вам суттєво скоротити вартість друку однієї сторінки та заощадити кошти на витрату чорнил протягом 3 років.

Безперервність роботи

Принтер EcoTank може друкувати тисячі сторінок, перш ніж у ньому закінчиться чорнило, тоді як два лотки для паперу A3 розраховані на 500 аркушів. Звільніться від потреби ручного завантаження сторінок завдяки великому лотку задньої подачі паперу А3 на 50 аркушів і пристрій автоматичної подачі паперу.

Друк майже з будь-яких пристроїв

Використовуючи принтер EcoTank, можна легко друкувати з мобільних телефонів, планшетів і ноутбуків. За допомогою Wi-Fi та Wi-Fi Direct можна надсилати документи для друку зі смарт-пристроїв, використовуючи застосунок Epson iPrint.

‬Простота та надійність користування

Резервуар для чорнил можна легко заправляти завдяки зручним контейнерам для чорнил зі змінним ущільнювачем і захистом від протікань. Друкуюча голівка з технологією PrecisionCore без нагрівання ядра, яка відома своєю швидкістю, якістю, надійністю та ефективністю, служитиме протягом всього строку служби принтера.Гарантія на 1 рік або 80 000 сторінок (залежно від того, що настане раніше).

Головні особливості

  • Надзвичайно швидкий друк і сканування До 25 зобр./хв
  • Надзвичайно низька собівартість друку Економна система безкартриджного друку
  • Простий фронтальний резервуар для чорнил Насолоджуйтеся легкою та акуратною заправкою завдяки вдосконаленим контейнерам для чорнил
  • Мобільний друк і підключення Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet і безкоштовні застосунки для мобільного друку
  • Друк для бізнесу Універсальність у форматі A3+, два передніх лотки A3 на 250 арк., автоподача паперу А3 на 50 арк.
Характеристики товару
Назва атрибутуЗначення атрибуту
ПризначенняДля дому та офісу
Тип пристроюБФП
Технологія друкуструйний
ФорматA3+
Тип сканерапланшетний
Кількість кольорів4
Тип датчика сканераCIS (контактний)
ІнтерфейсиEthernet, USB, Wi-Fi, Мобільний друк
Роздільна здатність, dpi>= 2400
Розміри (Ш x Г x В)515 x 500 x 350 мм
Вага, кг20,2
Лише зареєстровані користувачі можуть написати відгуки