БФП А3 Epson EcoTank L14150, 4 в 1, кольоровий, 17 стор/хв (C11CH96404)

Шукаєте компактний та економічний кольоровий принтер, здатний на друк формату A3? Зверніть свою увагу на LL14150. У цьому принтері EcoTank можна друкувати, сканувати, копіювати та надсилати факсом зображення формату A4, а також друкувати зображення формату A3 через задню подачу пареру — і все це з надзвичайно низькою вартістю друку сторінки. Завдяки високій швидкості друку та сканування, передньому лотку для паперу на 250 аркушів і пристрою автоматичної подачі паперу формату A3 на 35 аркушів можна швидко виконувати будь-які завдання.
Виробник: Epson
Наявність: в наявності
Артикул: C11CH96404
30 175,00 грн

Друк формату A3 на компактному принтері

Компактний принтер EcoTank L14150 може друкувати документи формату А4, сканувати, копіювати та надсилати факс, а також пропонує можливість друку формату A3 через задню подачу паперу. Крім того, завдяки РК-екрану ви можете виконувати друк без використання ПК.

Ультраекономічність

Завдяки інноваційному дизайну принтер EcoTank допоможе вам суттєво заощадити кошти на витрату чорнил протягом 3 років.

Виконайте ще більше завдань

Завдяки багатофункціональним можливостям — факсу, лотку для паперу на 250 аркушів, швидкості друку 17 сторінок на хвилину, двосторонньому друку та пристрою автоматичної подачі паперу на 35 аркушів — ви зможете прискорити виконання найрізноманітніших завдань. Цей принтер оснащено друкуючою голівкою PrecisionCore, що не потребує нагрівання. Вона відома своєю швидкістю, якістю, надійністю та ефективністю, а термін її служби складає стільки ж, скільки строк експлуатації самого принтера.

Друк майже з будь-яких пристроїв

Використовуючи принтер EcoTank, можна легко друкувати з мобільних телефонів, планшетів і ноутбуків. За допомогою Wi-Fi та Wi-Fi Direct можна надсилати документи для друку зі смарт-пристроїв, використовуючи застосунок Epson iPrint.

Простий у використанні та надійний

принтер EcoTank компактніший та зручніший, ніж будь-коли дотепер. Його фронтальні резервуари створені для простого заправляння, а конструкція контейнерів дозволяє доливати чорнила лише потрібних кольорів. Завдяки показу рівня чорнил на передній панелі легко дізнатися, коли потрібне дозаправляння. Гарантія на 1 рік або 50 000 сторінок (залежно від того, що настане раніше).

Головні особливості

  • Надзвичайно низька собівартість друку Зменшення витрат на чорнила
  • Компактний принтер формату А3 Задня подача паперу формату A3+ та друк формату А4, копіювання, сканування та факс
  • Система заправки чорнил нового покоління Насолоджуйтеся легкою та чистою заправкою завдяки вдосконаленим контейнерам для чорнил
  • Мобільний друк і підключення Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet і безкоштовні застосунки для мобільного друку
  • Друк для бізнесу Передній лоток для паперу формату А4 на 250 аркушів, пристрій автоматичної подачі паперу на 35 аркушів
Характеристики товару
Назва атрибутуЗначення атрибуту
ПризначенняДля дому та офісу
Тип пристроюБФП
Технологія друкуструйний
Кількість кольорів4
Тип сканерапланшетний
Тип датчика сканераCIS (контактний)
ІнтерфейсиEthernet, USB, Wi-Fi, Мобільний друк
Роздільна здатність, dpi>= 2400
Розміри (Ш x Г x В)498 x 358 x 245 мм
Вага, кг9,7
ФорматA3
Лише зареєстровані користувачі можуть написати відгуки