Фотопапір Epson Traditional Photo Paper, 300 г/м2, 44" x 15 м (C13S045056)

Цей фотопапір на волокнистій основі щільністю і товщиною 0,33 мм не містить кислоти і лігніну, а його мікропориста гладенька глянцева поверхня вирізняється мінімальними відмінностями рівня блиску. Папір має надзвичайно високий рівень оптичної щільності (D-Max) та широку колірну гаму і миттєво висихає.
Артикул: C13S045056
Виробник: Epson
8 892,00 грн
Наявність: в наявності

Фотопапір Epson Traditional — революційний папір, розрахований на використання виключно з чорнилами Epson UltraChrome K3, що розроблявся у співпраці з багатьма провідними професійними фотографами для задоволення найприскіпливіших вимог.

За словами багатьох фахівців, що долучилися до процесу розробки фотопаперу Traditional, він нагадує популярні сорти паперу на основі галогеніду срібла і забезпечує розширені можливості контролю у процесі творчості завдяки надзвичайно високому рівню оптичної щільності (D-Max) та покращені градації чорного і білого.

На цьому папері ви можете надрукувати щось надзвичайно барвисте, що було б неможливим при використанні звичайних типів паперу на основі волокна. Поєднуючи художні якості традиційного фото з простотою і контролем «цифри», цей унікальний носій забезпечує таку ж глибину чорного, плавність напівтонів і довговічність, як і фотопапір попередніх поколінь, що використовувався у фотолабораторіях.

Його волокниста основа має багату текстуру поверхні, рівномірне забарвлення і м’який глянець, які ідеально підходять для створення вражаючих кольорів нейтральних чорно-білих відбитків, що нагадують своїми властивостями традиційний волокнистий папір.

Як і всі інноваційні носії від Epson, цей папір створювався для забезпечення максимального рівня роздільної здатності і насиченості кольорів. Як і завжди, витратні матеріали Epson гарантують якість Epson.

Назва атрибутуЗначення атрибуту
Формат44"
Оздоблення поверхніглянцева
Лист/РулонЛист
Щільність, г/м2300
Застосування друкуПрофесійний фотодрук