Папір Epson Presentation Matte Paper, 172 г/м2, 44" x 25 м (C13S041220)

Рулонний матовий папір Epson для презентацій — високоякісний папір щільністю 172 г/м² з матовою поверхнею та відповідними можливостями. Рулонний папір Epson ідеально підходить для друку продукції збільшеної довжини.
Артикул: C13S041220
Виробник: Epson
2 572,00 грн
Наявність: в наявності

Висока якість з відповідним потенціалом: наш рулонний матовий папір для презентацій щільністю 172 г/м² вирізняється матовим оздобленням поверхні.

Рулонний папір Epson ідеально підходить для друку продукції збільшеної довжини і добре придатний для ламінування. Це найкращий носій для виготовлення високоякісних відбитків, орієнтований на користувачів, яким потрібен недорогий матовий папір.

До прикладів сфери застосування належать рекламні зразки, схеми, графічні матеріали для судових засідань, пробні відбитки, матеріали для оформлення вітрин і плакати для використання у приміщеннях.

Цей папір є недорогою альтернативою для випадків, коли фотографічна якість кольорових зображень не є обов’язковою умовою. Крім того, він легко ламінується для додаткового захисту від впливу світла і вологи.

Як і всі інноваційні носії від Epson, цей папір створювався для забезпечення максимального рівня роздільної здатності і насиченості кольорів. Як і завжди. Витратні матеріали Epson гарантують якість Epson.

Назва атрибутуЗначення атрибуту
Формат44"
Оздоблення поверхніматова
Лист/РулонРулон
Щільність, г/м2172
Застосування друкуКомерційний друк