Принтер A4 Epson WorkForce WF-100W, портативний (C11CE05403)

Це портативний принтер, якого ви чекали. Перший у світі портативний принтер формату А4 відмінно підходить для професіоналів, яким потрібно друкувати рахунки, контракти та багато іншого під час віддаленої роботи. Малий і легкий, цей струменевий принтер має вбудований акумулятор, РК-екран, Wi-Fi, Wi-Fi Direct®, а також сумісність з Apple AirPrint1, Google Cloud Print та Epson iPrint
Артикул: C11CE05403
Производитель: Epson
15 388,00 грн
Доступность: В наличии

Портативний друк

Найменший і найлегший бездротовий струменевий принтер A4 компанії Epson, WF-100W має вбудований акумулятор, який можна заряджати будь-де через USB. Він невеликий і компактний, розміром всього 309 х 154 х 61 мм і вагою 1,6 кг. Завдяки бездротовому підключенню WF-100W не має жодних кабелів, що дозволяє використовувати його вдома у клієнтів або в автомобілі.

Зручність

Сумісний з Apple AirPrint та Google Cloud Print для бездротового друку, WF-100W також користується перевагами Epson Connect. Окрім програми Epson iPrint для бездротового друку з більшості планшетів або смартфонів, Epson Connect також містить Email Print, що дозволяє вам друкувати з будь-якої точки світу.

Висока якість

Якість принтера відображається в якості його роздруківок. Насправді, це єдиний портативний принтер, який використовує пігментне чорнило для всіх кольорів для отримання довговічних, стійких до розмазування, відбитків.

Ефективність

WF-100W забезпечує швидкість друку 7 сторінок на хвилину для монохромного та 4 – для кольорового друку та має запас чорнила майже на 250 монохромних або 200 кольорових сторінок. Завдяки РК-екрану розміром 3,7 см завжди легко встановити з'єднання Wi-Fi без необхідності використання ПК, а також перевірити рівні подачі чорнила.}

Головні особливості

  • Портативний друк Легкий компактний дизайн
  • Акумулятор Включіть у будь-який порт USB або зарядіть за допомогою адаптера змінного струму, що входить в комплект
  • Wi-Fi і Wi-Fi Direct Друкуйте без кабелів, де б ви не знаходилися
  • Ефективні результати Пігментне чорнило забезпечує найкращі результати
  • Зручність користування Просте налаштування
Имя атрибутаЗначение атрибута
Тип устройстваПринтеры
НазначениеДля дома и офиса
Технология печатиструйный
Количество цветов4
ФорматA4
ИнтерфейсыUSB
Размеры (Ш x Г x В)309х154х61
Вес, кг1.6
Гарантия12 месяцев