Фотопапір A4 Epson Value Glossy Photo Paper, 50 арк, 183 г/м2 (C13S400036)

Друк глянсових фотографій вдома разом з глянсовим фотопапером Value від Epson стає легким і доступним. Доступний у широкому асортименті, цей універсальний папір призначений для роботи з будь-яким струменевим принтером із задньою подачею і поставляється в упаковках різного розміру і обсягу.
Артикул: C13S400036
Производитель: Epson
670,00 грн
Доступность: В наличии

Щоденний фотодрук

Незалежно від того, чи це фотознімок з останньої відпустки, який буде висіти на холодильнику, чи фотографії для шкільного проекту, чи вирізки для «дошки настрою», цей професійний фотопапір щоразу підтверджує високу якість Epson.

Друк — це партнерство

Фотопапір був спеціально розроблений для роботи з чорнилами і принтерами Epson, щоб забезпечити найкращу можливу якість роздрукованих фотографій. Він також підходить до будь-якого іншого струменевого принтера із задньою подачею.

Для задоволення будь-яких потреб

Компанія Epson забезпечує широкий вибір фотопаперу, щоб гарантувати відповідний продукт за відповідну ціну для кожної ситуації. Новий тризірковий глянсовий фотопапір Value щільністю 183 г/м2 займає почесне місце на початковому рівні асортименту Epson. Для тих, кому потрібна професійна або архівна якість, Epson пропонує також чотиризірковий високоякісний глянсовий фотопапір з полімерним покриттям щільністю 200 г/м2, першокласний п'ятизірковий глянсовий фотопапір Premium щільністю 255 г/м2 і, нарешті, бездоганний п'ятизірковий ультра-глянсовий фотопапір щільністю 300 г/м2.

Можливість вибору та універсальність

Ідеальний для цілого ряду застосувань, глянсовий фотопапір Value поставляється у двох розмірах (A4 та 10 × 15 см), і наявний в упаковці різного обсягу (20, 50 або 100 аркушів). Папір поставляється в герметичній упаковці, що надійно забезпечує його захист від шкідливого впливу вологи та світла.

Имя атрибутаЗначение атрибута
Тип носителяФото-бумага
ФорматA4
Лист/РулонЛист
Листов в упаковке50
Отделка поверхностиглянцевая (gloss)
Плотность, г/м2183

Вместе с этим также покупают