Принтер 24" SureColor SC-T3700D (C11CH80301A0)

Повністю інтегрований принтер з підтримкою Adobe PostScript 3 з двома роликами, пігментними чорнилами (Pk, Mk, MY, Red), всебічним захистом даних і доступу. SC-T3700D забезпечує передову в своєму класі1 якість друкованого зображення за рахунок використання можливостей Adobe PostScript 3. Завдяки орієнтованому на користувача дизайну, 6-кольоровому повністю пігментному чорнилу UltraChrome XD3, в тому числі червоному, він забезпечує яскраві зображення для плакатів і тимчасової зовнішньої реклами. Надійність забезпечується 28 функціями безпеки і гарантією на місці.
Производитель: Epson
Доступность: В наличии
Артикул: C11CH80301A0
Цена по звонку

Повністю інтегрований принтер з підтримкою Adobe PostScript 3 з двома роликами, пігментними чорнилами (Pk, Mk, MY, Red), всебічним захистом даних і доступу.

SC-T3700D забезпечує передову в своєму класі1 якість друкованого зображення за рахунок використання можливостей Adobe PostScript 3. Завдяки орієнтованому на користувача дизайну, 6-кольоровому повністю пігментному чорнилу UltraChrome XD3, в тому числі червоному, він забезпечує яскраві зображення для плакатів і тимчасової зовнішньої реклами. Надійність забезпечується 28 функціями безпеки і гарантією на місці.

Висока швидкість та висока якість

Завдяки Adobe PostScript 3 у стандартній комплектації в поєднанні зі швидкістю до 130 м2/год. та 28 галузевими функціями безпеки цей двоядерний принтер може швидко виконувати завдання друку великого обсягу без шкоди для якості.

Компактний розмір — універсальний дизайн

SC-T3700D — компактний, простий принтер з міцною конструкцією, що включає в себе всі стандартні функції; що його легко транспортувати і зберігати.

Ідеально підходить для власних друкарень

SC-T3700D дозволяє будь-кому перезавантажувати носії за допомогою функції автоматичного завантаження, повторно друкувати файли з самошифруючого SSD 2 об'ємом 960 ГБ і поповнювати витратні матеріали, дотримуючись інструкцій на інтерфейсі користувача.

Яскравий і довговічний друк

Незалежно від того, чи друкуєте ви велику кількість докладних технічних креслень, тимчасових вивісок або рекламних плакатів водостійкими пігментними чорнилами, вони будуть виглядати професійно, чітко та яскраво. 

Буклет 

Характеристики
Имя атрибутаЗначение атрибута
НазначениеДля предприятий (широкоформатные)
Технология печатиструйный
Формат24"
Количество цветов6
ИнтерфейсыEthernet, USB, Wi-Fi, Bluetooth
Разрешение, dpi>= 2400
Размеры (Ш x Г x В)1.365‎ x 499 x 975 мм
Вес, кг118
Гарантия12 месяцев
Ключевые слова
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять отзывы