Сканер A4 Epson WorkForce DS-70, мобільний (B11B252402)

Скануйте й опрацьовуйте документи на ходу чи в обмеженому зайнятому офісному середовищі разом з цим найновішим мобільним сканером формату A4. DS-70 простий у користуванні, встановленні та транспортуванні завдяки своєму компактному дизайну і живленню через єдиний комплектний USB-кабель від ноутбука чи комп’ютера. Комплектне програмне забезпечення з функціями сканування документів й оптичного розпізнавання символів (OCR) дозволяє створювати текст, придатний для редагування, і документи PDF з можливістю пошуку тексту ними, а драйвери TWAIN дозволяють легко інтегрувати пристрій зі сторонніми програмами.
Артикул: B11B252402
Производитель: Epson
7 259,00 грн
Доступность: Нет в наличии - ожидается

Скануйте будь-де

Невеликий, компактний корпус і з’єднання через USB дозволяють користуватися сканером DS-70 легко, коли він потрібен, наприклад, за стійкою реєстрації, і зручно зберігати його у шухляді.

Висока організованість

До пакету програмного забезпечення, що постачається з моделями серії DS, входять Document Capture Pro 2 і Epson Scan 2.0, а також драйвери TWAIN, що спрощує сканування, збереження і передавання інформації в бізнес-середовищі. Розвинені функції найменування, групування і пересилання документів забезпечують простий і логічний процес сканування. Користувачі можуть зберігати і надсилати файли у розповсюджених форматах, таких як PDF, JPEG, TIFF і багато інших. Безперервне сканування з режимом автоматичного подавання прискорює процес сканування, а сенсор CIS розпочинає сканування миттєво, не потребуючи прогрівання.

Гнучкий

Завдяки здатності сканувати широкий асортимент документів і видів носіїв ця модель є особливо цінним помічником у роботі. Сканер працює з папером щільністю від 35 до 270 г/м2 довжиною до 1,8 м.

Головні особливості

  • Скануйте будь-де Компактний і легкий дизайн
  • Підключення по USB Живлення від USB
  • Висока швидкість сканування Швидкість до 5,5 с на сторінку
  • Спростіть своє робоче оснащення Безперервне сканування з режимом автоматичного подавання
  • Набір програмного забезпечення у комплекті Document Capture Pro 2, Epson Scan 2.0, підтримка драйверів TWAIN
Имя атрибутаЗначение атрибута
НазначениеДля дома и офиса
Тип устройстваСканеры
ФорматA4
Тип сканерадокумент-сканер
Тип датчикаCIS (контактный)
ИнтерфейсыUSB
Разрешение, dpi<= 600
Размеры (Ш x Г x В)272х34х47
Вес, кг0.27
Гарантия12 месяцев