Сканер A4 Epson WorkForce DS-310, портативний (B11B241401)

Маючи найшвидшу швидкість у своєму класі (25 сторінок за хвилину), пристрій полегшує керування документами швидко й ефективно навіть під час руху. Завдяки легкій та компактній конструкції його легко зберігати в сумці або розміщувати в ящику для оцифрування різноманітних носіїв чи в іншому зручному місці. Сканер має також пристрій для подачі документів на 20 сторінок для підвищення продуктивності.
Производитель: Epson
Доступность: Нет в наличии
Артикул: B11B241401
13 545,00 грн

Портативне рішення

DS-310 полегшує сканування вашої документації та керування нею на ходу. Його компактна і легка конструкція означає, що він ідеально підходить для перенесення в сумці або навіть для зберігання в ящику.

Універсальність

Принтер гнучкий у застосуванні, скануючи те, що вам потрібно, і тоді, коли вам це потрібно. За допомогою DS-310 можна оцифровувати кольорові документи з роздільною здатністю 300 dpi та монохромні документи з абсолютною легкістю. Коли мова йде про носії інформації, їх перелік для застосування майже необмежений як для одностороннього, так і для двостороннього сканування; також є можливість обробляти листівки та папір зі щільністю 52 і 230 г/м2. Сканер навіть має спеціальний роз'єм для сканування пластикових посвідчень і посвідчень водія.

Найшвидший у роботі

Забезпечте ефективну роботу з документами за допомогою найшвидшого портативного сканера для бізнесу. Пропонуючи швидкість сканування 25 сторінок за хвилину, сканер швидко і легко оцифровує всі документи: від контрактів і форм до квитанцій. Навіть документи, що складаються з багатьох сторінок, швидко обробляються за допомогою 20-стороннього автоматичного пристрою подачі документів. Завдяки підключенню через Super Speed USB 3.0 передача файлів теж відбувається дуже швидко.}

Головні особливості

  • Сканування документів на ходу Керуйте документацією швидко й ефективно
  • Найшвидший портативний сканер Швидкість сканування 25 сторінок за хвилину і підключення через USB 3.0
  • Компактна і легка конструкція Легко переносити або зберігати в ящику
  • Гнучкість Одно- та двостороннє сканування кольорових або монохромних зображень з роздільною здатністю 300 dpi
  • Обробка багатосторінкових документів Пристрій автоматичної подачі документів на 20 аркушів
Характеристики
Имя атрибутаЗначение атрибута
Тип устройстваСканеры
ФорматA4
Тип сканерадокумент-сканер
Тип датчикаCIS (контактный)
ИнтерфейсыUSB
Разрешение, dpi<= 600
Размеры (Ш x Г x В)288х89х51
Вес, кг1.1
Гарантия12 месяцев
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять отзывы