Проєктор Epson EB-W06, 3LCD, WXGA, 3700 lm (V11H973040)

Удома й на роботі цей простий у використанні проектор WXGA з яскравістю 3700 люменів і підтримкою Wi-Fi здатний створювати 320-дюймове зображення. Полюбляєте дивитися фільми на великому екрані, але вам також потрібен проектор для проведення якісних презентацій? Цей проектор WXGA з яскравістю 3700 люменів і технологією 3LCD придатний для будь-яких завдань. Пристрій портативний, його легко переносити й налаштовувати. Він також справляє враження фантастичним вибором функцій і довговічною лампою, яка гарантує 18 років роботи
Производитель: Epson
Доступность: В наличии
Артикул: V11H973040
27 639,00 грн

Що більше, то краще

Чи дивитеся ви улюблений фільм або проводите презентацію, цей проектор може створити вражаюче зображення з діагоналлю до 320 дюймів, а також дуже високою якістю завдяки технології 3LCD, яка робить зображення втричі яскравішим, ніж в аналогічних пристроїв на ринку. На додачу до яскравих і насичених кольорів коефіцієнт контрастності 16 000:1 забезпечує чіткі тіні та глибокі чорні відтінки. Цей проектор захопить увагу будь-кого — від родини та друзів до колег і клієнтів.

Високоякісні яскраві зображення

Навіть у світлих приміщеннях цей потужний, але доступний за ціною проектор WXGA створює надзвичайно яскраві та насичені зображення з чіткими деталями. Усе це завдяки технології 3LCD, яка видає однаково високу яскравість білого й колірну яскравість у 3700 люменів.

Довговічне рішення

Шукаєте довговічний, простий у використанні й доступний за ціною проектор? Джерело світла в цій моделі — лампа з тривалим терміном експлуатації — дозволить насолоджуватися візуальним контентом протягом 18 років.

Просте налаштування

Цей проектор створено з урахуванням портативності та швидкого налаштування. Спеціальна сумка дозволяє легко перенести проектор з одного приміщення в інше, зображення можна швидко розташувати за допомогою корекції кутових спотворень, а контент можна отримати через HDMI-входи.

Розташовуйте зображення за допомогою корекції кутових спотворень і отримуйте доступ до контенту через HDMI-входи. Завдяки додатковому адаптеру ELPAP11 і підтримці Wi-Fi ви можете транслювати контент зі смарт-пристроїв через програму iProjection.

Головні особливості

  • Перегляд контенту на великому екрані Від контенту з телевізійної приставки до бізнес-презентацій — захопіть увагу будь-кого
  • Яскраве зображення навіть у світлому приміщенні Однаково висока яскравість білого й колірна яскравість у 3700 люменів
  • Високотехнологічний пристрій за доступною ціною Проектор WXGA для ваших потреб
  • Довговічне рішення 18 років роботи
  • Портативність і швидкість налаштування Сумка для перенесення й повзунок корекції спотворень для швидкого вирівнювання зображення
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять отзывы