Проєктор Epson EB-2250U, Full HD (V11H871040)

Проєктор Full HD для бізнесу. Забезпечуйте відмінну яскравість для ідеальних презентацій за допомогою презентації жестами та інтуїтивно зрозумілих функцій.
Артикул: V11H871040
Производитель: Epson
83 739,00 грн
Доступность: В наличии

Наш надзвичайно якісний новий бізнес-проєктор забезпечує неперевершену яскравість 5000 люмен та роздільну здатність Full HD. EB-2250U розроблений для проєціювання масштабованого зображення розміром до 300 дюймів і пропонує варіанти підключення, такі як подвійний HDMI-інтерфейс і додатковий Wi-Fi.

Висока якість зображення розміром до 300 дюймів

Роздільна здатність Full HD у поєднанні з технологією 3LCD компанії Epson забезпечує високу якість контенту, має більш яскраві кольори та більш яскраві зображення. HDMI-підключення гарантує більш контрастні та чіткі презентації на масштабованому розмірі зображення до 300 дюймів.

Легке налаштування та підключення

EB-2250U пропонує широкий спектр варіантів підключення, дублювання екрана, бездротову локальну мережу (додаткову) та два входи HDMI. Налаштування також виконується легко завдяки функціям, які включають автоматичне увімкнення, допомогу при фокусуванні, корекцію трапецеїдальних спотворень та підгонку екрана для швидкого та ефективного створення презентації.

Скорочуйте витрати

Проєціюйте зображення протягом довгого часу завдяки надійності й подовженому терміну служби лампи до 10 000 годин в екорежимі.

Головний екран

Головний екран забезпечує швидкий і легкий доступ до різноманітних корисних функцій, наприклад джерел підключення. За допомогою інформації на екрані можна також легко підключитися по бездротовому зв’язку.

Gesture Presenter

Змінюйте слайди, здійснюючи прості рухи рукою, і перетворюйте інтелектуальні презентації на реальність, звільняючи користувача від необхідності використання дистанційного керування або миші.

Гнучкість завдяки розширеним функціям

Програмне забезпечення для проєціювання з кількох ПК, що входить до комплекту EB-2250U, дозволяє підключити до 50 комп'ютерів і розділити екран нля виведення зображень з кількох джерел, пропонуючи набагато кращу економічну ефективність і гнучкість, у плоского дисплея.

Головні особливості

  • Дисплей до 300 дюймів та відмінна якість Роздільна здатність Full HD з технологією 3LCD компанії Epson
  • Вдихніть життя у свої презентації Неперевершена яскравість 5000 люмен
  • Універсальні варіанти підключення Включають два інтерфейси HDMI та додаткову підтримку бездротового підключення
  • Гнучка взаємодія Розділення екрана й проєціювання з кількох ПК
  • Gesture Presenter Презентація за допомогою жестів: інтуїтивне використання жестів для керування проєктором
Имя атрибутаЗначение атрибута
Тип устройстваПроекторы
Физическое разрешениеFull HD
ИнтерфейсыUSB, COM, Ethernet, VGA, HDMI
Источник светаЛампа накаливания
ЯркостьОт 4000 до 5000 люмен
Технология матрицыLCD:3
Размеры (Ш x Г x В)377‎ x 291 x 110 мм
Вес, кг4,6