Принтер A2 Epson SureColor SC-P5000 Violet (C11CF66001A1)

SC-P5000, розроблений для пробного друку, образотворчого мистецтва та фотографій, може бути вибраний з фіолетовим набором чорнил або LLK-набором і може забезпечувати досконалий підбір кольорів до 99 % відтінків Pantone Solid Coated Colours
Артикул: C11CF66001A1
Производитель: Epson
101 829,00 грн
Доступность: В наличии

Точність пробного кольорового друку

При купівлі з фіолетовим набором чорнил HDX для додрукарської підготовки, SC-P5000 може відтворювати упаковочні, маркетингові матеріали та корпоративні кольори з точністю до 99 % Pantone Solid Coated Colour.

Ідеальне відтворення репродукцій творів мистецтва

При наявності набору чорнил HDX з LLK фотографи та митці можуть використовувати SC-P5000, щоб відтворити деталі та кольори їхніх творів, а також точно відтворити 98 % кольорів Pantone Solid Coated.

Надійність, якій можна довіряти

SC-P5000 пропонує нові функції для забезпечення надійної щоденної роботи та мінімізації технічного обслуговування. До них відносяться нові кришки й ущільнення для обмеження проникнення пилу, покращена автоматична перевірка сопел та керована процедура очищення.

Видатна якість друку

SC-P5000 використовує останню технологію чорнил Epson для створення друкованих зображень з високою роздільною здатністю та довговічністю. Розмір крапель 3,5 пл і роздільна здатність 2880 × 1440 точок на дюйм забезпечують чіткі, детальні результати, тоді як чорнила Ultrachrome HDX забезпечують значно кращу світлостійкість.

Просте налаштування та експлуатація

Налаштування й робота з носіями відбувається швидко та легко завдяки внутрішньому датчику калібрування кольору, простому перемиканню носіїв і чітким інструкціям з обробки носія на дисплеї. SC-P5000 чудово вписується в будь-який робочий процес пробного друку та може поставлятися зі SpectroProofer, який може виконувати автоматичну перевірку кольорових пробних відбитків. Принтер підтримується всіма основними постачальниками систем RIP і програмного забезпечення.

Головні особливості

  • Ідеальний принтер для пробного друку Точність кольору до 99 % Pantone Solid Coated
  • Виняткова надійність Надійна щоденна робота та полегшене обслуговування
  • Відмінна якість друку Ультрахромні чорнила HDX пропонують яскраві, довговічні результати
  • Просте налаштування та експлуатація Ціла низка функцій, що забезпечують легке налаштування та роботу з носіями
  • 17-дюймовий принтер з фіолетовими чорнилами Перший і єдиний 17-дюймовий широкоформатний принтер з фіолетовим чорнилом для пробного друку
Имя атрибутаЗначение атрибута
Тип устройстваПринтеры широкоформатные
Технология печатиструйный
ФорматA2
Количество цветовМногоцветная печать
ИнтерфейсыUSB, Ethernet
Разрешение, dpi>= 2400
Размеры (Ш x Г x В)863х766х406 мм
Вес, кг52
Гарантия12 месяцев