Принтер для друку етикеток Epson LabelWorks LW-400VP (C51CB70150)

Ручний принтер етикеток, який ідеально підходить для промислових середовищ. З міцним футляром для перенесення із захисним гумовим корпусом і двома чотириметровими стрічками, цей портативний принтер етикеток пропонує відмінне співвідношення ціни і якості. Цей LabelWorks Value Pack (VP), спеціально розроблений для складів, служб аудіо- і візуальної установки, електриків та інших галузей технічного обслуговування, може використовуватися для маркування активів, ідентифікації обладнання, маркування кабелів і багато чого іншого.
Производитель: Epson
Доступность: В наличии
Артикул: C51CB70150
3 204,00 грн

LW-400VP простий у використанні та ідеально підходить для роботи поза офісом. Спеціальні кнопки забезпечують швидкий доступ до функцій обрізання і друку, а внутрішня пам'ять дозволяє зберігати і відновлювати 50 улюблених дизайнів етикеток у будь-який час.

Продуманий чорний дизайн захищає принтер етикеток від слідів і відбитків пальців, а його чорний гумовий корпус захищає від подряпин і крапель. Міцний чорний футляр для перенесення дозволяє легко і безпечно транспортувати його і дає вам можливість взяти з собою адаптер змінного струму і запас до шести стрічок.

LW-400VP мінімізує поля етикеток, тож ви отримуєте більше етикеток на стрічку, а 9-метрова стрічка етикеток Epson пропонує економічну повторну заправку. Немає необхідності в частій заміні стрічок. Для початку додаються дві чотириметрові стрічки для етикеток —чорний текст на стандартній білій стрічці шириною 12 мм і чорний текст на міцній клейкій жовтій стрічці шириною 9 мм.

Принтер етикеток друкує до чотирьох рядків і забезпечує відмінну універсальність завдяки великій кількості форматів, символів і шрифтів. Ви можете бачити, як будуть виглядати ваші етикетки — навіть у темряві або при яскравому сонячному світлі — завдяки РК-екрану LW-400VP з підсвічуванням.}

Головні особливості

  • Простота експлуатації Ергономічні кнопки і клавіатура
  • Міцний дизайн Гумовий корпус
  • Оптимальне співвідношення ціни і якості Зі стрічками, адаптером і футляром для перенесення
  • Спеціальні формати 9 штрихкодів, етикетки для кабелів
  • Екран з підсвічуванням Для всіх умов освітлення
Характеристики
Имя атрибутаЗначение атрибута
Тип устройстваПринтеры этикеток
Технология печатитермопечать
Ширина ленты6, 9, 12, 18 мм
Батареи питания6 x AA
Размеры (Ш x Г x В)170‎ x 110 x 56 мм
Вес, кг0,418
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять отзывы