Документ-сканер A4 Ricoh/Fujitsu SP-1120N (PA03811-B001)

Сканер документів SP-1120N є a компактний і мережевий сканер який забезпечує високоякісну продуктивність, ідеальний для початкового рівня для особистих і малих підприємства.
Бренды: Ricoh , Fujitsu
Доступность: Нет в наличии – под заказ
Артикул: PA03811-B001
19 714,00 грн

Він сканує зі швидкістю 20 стор/хв/40 зобр/хв (A4 портрет 200/300 dpi) і вміщує 50 аркушів АПД, що робить його чудовим пристроєм для помірного пакетного сканування.

Допомога для безпечного та надійного сканування

SP-1120N поставляється з гальмівними роликами точне розділення сторінок і запобігання будь-яким багаторазових помилок годування. Це механізм, поряд з нашим ультразвуковим датчики кількох подань, надає користувачам стабільна подача паперу, запобігає будь-якому потенціалу втрати інформації та дозволяє сканування всіх документів і карток на ст офіс з максимальною точністю та ефективність.

Гнучке та просте керування для покращення щоденного робочого процесу

Високошвидкісний USB 3.2 Gen 1x1 і дротовий підключення до мережі розширює універсальність користувальницьких операцій, щоб користувачі більше не обмежувалися роботою поблизу комп’ютера.

SP-1120N маэ також компактний розмір, що робить його ідеальним сканером для використання на письмову столі або на місці для прийому гостей, де є обмеження. Усі ці функції разом, дозволити будь-кому керувати сканером де завгодно.

Програмне забезпечення для максимальної ефективності бізнесу

Сумісний з усім основним програмним забезпеченням для сканування. Програмне забезпечення автоматично перетворює відскановані у надзвичайно чисті зображення, підвищуючи точність розпізнавання навіть під час сканування зім'ятих і забруднених документів або документів з фоновими візерунками.

За допомогою PaperStream Capture користувачі можуть сканувати партії документів будь-якого розміру, позначати метадані та вмикати автоматизоване присвоєння імен та підшивання документів, що забезпечуючи максимальну ефективність.

 

Характеристики
Имя атрибутаЗначение атрибута
Тип устройстваСканеры
ФорматA4
Тип сканералистопротяжный
Разрешение, dpi<= 600
Тип датчикаCMOS, CIS (контактный)
ИнтерфейсыUSB, Ethernet
Размеры (Ш x Г x В)298 x 135 x 133 мм
Вес, кг2,5
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять отзывы