БФП A4 Ricoh IM C300, 30 стор./хв., повноколірний мережевий, SPDF, дуплекс (418559)

Нарешті з'явились системи друку, які дозволяють працювати без стресу. Це вже не жахливі штуковини, що грюкають будь-якою своєю рухомою частиною. Наші інтелектуальні багатофункціональні пристрої (БФП) майже безшумні, мають розумну панель управління з сенсорним екраном і використовують найновіші технології сканування, копіювання та друку.
Артикул: 418559
Производитель: Ricoh
91 590,00 грн
Доступность: Нет в наличии – под заказ

Інтелектуальний пвноколірний БФП "3-в-1" А4 формату IM C300 - компактний і водночас досить потужний пристрій, здатний значно поліпшити документообіг. Сенсорна 10,1 дюймова смарт-панель управління з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом дозволяє легко контролювати виконання завдань і отримати швидкий доступ до потрібних функцій. Сучасна платформа Always Current Technology, яку використовують наші пристрої, підвищує ефективність обробки документів, гарантує масштабованість функціональних можливостей, захист даних, економію ресурсів і зручність роботи.

Користувачі можуть завантажувати і встановлювати нові програми і інструменти та останні оновлення відразу після їх появи, що дозволяє адаптувати функції пристрою до поточних потреб, а також забезпечує високий рівень безпеки. Автоматичний доступ до оновлень усуває необхідність придбання додаткових апаратних опцій і очікування закінчення термінів дії договорів. Більш того, завдяки платформі RICOH Intelligent Support програмні засоби можна швидко оновити у віддаленому режимі, не перериваючи роботу користувачів.

В базі - однопрохідний автоподавач оригіналів, нижня касета на 250 аркушів, бічний лоток на 100 аркушів, дуплекс, PS/PCL контролер, інтерфейси USB 2.0, мережевий Ethernet 10 base-T/100 base-TX/1000 base-T, пам'ять 2 Гб, жорсткий диск 320 Гб.

  • Швидкість друку А4: 30 стор./хв.
  • Рекомендоване навантаження: 7 500 сторінок А4 за місяць.
  • Максимальне навантаження: 20 000 сторінок А4 за місяць.
  • Робота з папером до 220 г/м2
Имя атрибутаЗначение атрибута
Тип устройстваМФУ
Технология печатилазерный
ФорматA4
Количество цветовМногоцветная печать
ИнтерфейсыEthernet, USB
Размеры (Ш x Г x В)498 x 561 x 510 мм
Вес, кг47 кг
Гарантия12 месяцев