БФП 36" Epson SureColor SC-T5400M (C11CH65301A0)

Багатофункціональний принтер для інженерних завдань. Принтер SureColor SC-T5400M створено для тих, хто працює в галузі будівництва й репрографії та цінує деталізацію, точність і гнучкість. Оснащений повністю інтегрованим сканером/ксероксом, цей принтер надає користувачеві можливість сканувати, зберігати й передруковувати старі мапи та креслення, які зазвичай зберігаються на паперових носіях.
Производитель: Epson
Доступность: В наличии
Артикул: C11CH65301A0
259 545,00 грн

Простота у використанні

Набір інтуїтивно зрозумілих функцій і допоміжних програмних засобів забезпечують простоту в експлуатації цього принтера для інженерних завдань. До таких функцій і засобів належать кольорова 4,3-дюймова сенсорна РК-панель, модуль Wi-Fi , друк безпосередньо з USB-накопичувача, друк без полів, сканування безпосередньо в електронну пошту, мережева папка або USB.

Надійність

Унікальна технологія перевірки сопел (Nozzle Verification Technology, NVT) допомагає запобігти дефектам друку. Під час сканування дефекти друку, зморшки й тіні усуваються, у той час як кольори текстових маркерів зберігаються.

Цінова доступність

Низька сукупна вартість володіння. Дворічна стандартна гарантія. Картриджі на 110/350 мл підвищують ефективність виробництва.

Інтеграція в робочий процес

Безперешкодна інтеграція в наявний робочий процес. Додаток Epson для автоматичного друку підтримує формати PDF, JPEG і TIFF. Крім того, за його допомогою можна друкувати й копіювати напряму без комп’ютера.

Інтегрований сканер

Швидкий, надійний і повністю інтегрований сканер/ксерокс здатний сканувати матеріали довжиною до 30,5 м і зберігати виділені ділянки.

Якість

Незалежно від типу друкованих матеріалів, наприклад документація, створена в системах САПР або ГІС, архітектурна графіка чи інженерно-технічні креслення, принтер SC-T5400M створює копії приголомшливої якості без полів як на матових, так і на глянсових носіях.

Головні особливості

  • Інтегрований сканер Із простим верхнім завантаженням
  • Простота у використанні Інтуїтивно зрозумілі функції на всіх етапах
  • Доступність Низька сукупна вартість володіння, стандартна дворічна гарантія, чорнильні картриджі великої місткості
  • Надійність Технологія перевірки сопел допомагає запобігти дефектам друку
  • Проста інтеграція в робочий процес Безперешкодна інтеграція в наявний робочий процес
Характеристики
Имя атрибутаЗначение атрибута
НазначениеДля предприятий (широкоформатные)
Тип устройстваМФУ широкоформатные
Технология печатиструйный
Формат36"
Количество цветов4
ИнтерфейсыEthernet, USB, Wi-Fi, Wi-Fi Direct
Разрешение, dpi<=2400
Размеры (Ш x Г x В)1.385‎ x 750 x 1.060 мм
Вес, кг88
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять отзывы