БФП А4 Epson EcoTank L6550, 4 в 1 (C11CJ30404)

За допомогою цього простого у використанні принтера EcoTank, який забезпечує надзвичайно низьку вартість друку сторінки, можна друкувати, сканувати та використовувати функцію факсу. Завдяки високій швидкості друку та сканування, двом переднім лоткам для паперу на 250 аркушів, задньому лотку подачі паперу на 50 аркушів і пристрою автоматичної подачі паперу на 50 аркушів можна швидко виконати потрібні завдання. Друкуйте відповідно до своїх потреб за допомогою мобільного друку, підтримці Ethernet і сенсорного РК-екрана з діагоналлю 10,9 см.
Производитель: Epson
Доступность: В наличии
Артикул: C11CJ30404
47 179,00 грн

Більша продуктивність за менший час

Скористайтеся перевагами цього швидкого та ефективного принтера, який може надрукувати першу сторінку всього за 5½ секунди, а його швидкість друку досягає 25 ст./хв чорнилами чорного кольору. У поєднанні зі швидким двостороннім друком та високошвидкісним пристроєм автоматичної подачі паперу ви зможете миттєво виконувати свої щоденні завдання.

Багатофункціональний принтер A4 EcoTank

L6550 призначений для компаній, які використовують функції друку, сканування, копіювання та факсу. Вибрати потрібну функцію дуже легко завдяки сенсорному РК–екрану.

Суцільна економія

Заощаджуйте щоразу, коли друкуєте на принтері EcoTank, який забезпечує надзвичайно низьку вартість друку сторінки. На відміну від інших принтерів EcoTank містить великі резервуари для чорнил, які наповнюються недорогими місткостями.

Безперервність роботи

Завдяки мінімальній кількості необхідних заправок цей принтер EcoTank може надрукувати тисячі сторінок до наступної заправки, а два передніх лотки для паперу на 250 аркушів та великий задній лоток подачі паперу на 50 аркушів забезпечують місткість на 550 аркушів.

Друк майже з будь-яких пристроїв

Використовуючи принтер EcoTank, можна легко друкувати з мобільних телефонів, планшетів і ноутбуків. За допомогою Wi-Fi та Wi-Fi Direct можна надсилати документи для друку зі смарт-пристроїв, використовуючи застосунок Epson iPrint.

Простота та надійність користування

Резервуар для чорнил можна легко заправляти завдяки зручним контейнерам для чорнил зі змінним ущільнювачем і захистом від протікань. Цей принтер використовує друкуючу головку з технологією PrecisionCore без нагрівання ядра, яка відома своєю швидкістю, якістю, надійністю та ефективністю та служитиме протягом всього строку служби принтера. Гарантія на 1 рік або 80 000 сторінок (залежно від того, що настане раніше).

Головні особливості

  • Надзвичайно швидкий друк і сканування До 25 ст/хв
  • Надзвичайно низька собівартість друку Економна система безкартриджного друку
  • Простий фронтальний резервуар для чорнил Насолоджуйтеся легкою та акуратною заправкою завдяки вдосконаленим контейнерам для чорнил
  • Мобільний друк і підключення Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet і безкоштовні застосунки для мобільного друку
  • Друк для бізнесу Два передніх лотки A4 на 250 арк., задній лоток на 50 арк., автоподача паперу формату A4 на 50 арк.
Характеристики
Имя атрибутаЗначение атрибута
НазначениеДля дома и офиса
Тип устройстваМФУ
Технология печатиструйный
Количество цветов4
ФорматA4
ИнтерфейсыUSB, Ethernet, Wi-Fi
Размеры (Ш x Г x В)425х500х350
Вес, кг17.5
Гарантия12 месяцев
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять отзывы