Папір Epson Fine Art Cotton Smooth Bright, 300 г/м2, 614 мм x 15 м (C13S450271)

Вам сподобається гладенька і яскраво-біла поверхня цього паперу для художнього друку. Завдяки сировині бездоганної якості цей безкислотний сатинований архівний папір гарячого пресування на бавовняній основі сумлінно відтворить кольори, тони й деталі, зберігаючи їх на прийдешні роки. Його створено для бездоганної роботи з сімейством принтерів на пігментних чорнилах Epson.
Артикул: C13S450271
Производитель: Epson
8 488,00 грн
Доступность: В наличии

Архівна якість

Цей вишуканий папір на бавовняній основі виробляється славетною паперовою фабрикою з високоякісної сировини, відібраної для створення паперу з відмінними архівними властивостями, і відбитки на ньому даруватимуть вам радість впродовж багатьох років.

Виняткова деталізація

Розкрийте красу своїх фотографій чи витворів мистецтва живими, багатими кольорами і глибокими тінями, використовуючи наші удосконалені чорнила UltraChrome на преміальному гладкому папері на бавовняній основі для художнього друку. Цей папір для художнього друку має покриття, що забезпечує відтворення найширшого колірного діапазону, який тільки є можливим з нашими чорнилами, водночас зберігаючи бездоганну деталізацію та плавні переходи тонів.

Як отримувати найкращі результати без зайвих зусиль? Необхідно обирати продукти, створені для гарантовано якісних результатів при їх спільному використанні. Ви можете бути спокійні, оскільки наші папір, чорнила, принтери, друкувальні головки і програмне забезпечення випробувані для забезпечення оптимальних результатів.

Просте і швидке налаштування

Наш папір передбачено у драйверах для принтерів Epson SureColor SC-P, тож ваш пристрій уже налаштований і готовий до друку.

Поверхня під ваші потреби

З яскраво-білою гладкою поверхнею для друку фотографій чи текстурованою природною білою для друку репродукцій творів мистецтва цей папір готовий для виконання найскладніших завдань.

Имя атрибутаЗначение атрибута
Формат24"
Лист/РулонРулон
Плотность, г/м2300